Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

днес сутринта гръмнах мотора и в следващата седмица ще чакам ред за сервиза за подмяна, междувремено пускам обявата, тъй като автомобилът вече не ми е необходим. Одъртявам и си търся нещо малко по-различно :) 

 

Продавам Ауди А4 авант, 97-ма, quattro, 450-470кс. измерени в ХЕЕД Ауто. Забележки по-външния вид и евентуално за нов мотор - все още не е отворен да се погледне, може да е нещо по-дребно. (диагностицирах го на слух  :hilezh: )

 

Сменени или модифицири са следните неща:

 

Изпускателен колектор SPA turbo

Турбо компресор – Garrett 3076, 63 чугун

640сс дюзи

Електроника – ViPec 44, възможност за лънч контрол, флат шифт и други. Регулиране на налягането / мощността /  - зимата си я карам на 0,9 / около 300кс /

Нов 6 лъчев керамичен съединител Сменена скоростна кутия, сменено масло в нея,  също не е виждала нито един старт. Проблемът със старата беше, че съм я оставил без масло, L

 4 ОЕМ амортисьора с пружини – на около 10 000км, оригинални

Предни дискове и накладки АТЕ, задни нови дискове с накладки

Челен интеркулер с турбопътища, прикрити зад бронята, без излишно рязане, с цел по-скрита визия и по-малко проблеми с КАТ.

Две гърнета Магнафлоу и изцяло подменена генерация на 63мм, дебелостенна – удобна за дълги пътувания и тиха в ниските.

Бууст метър,

AFR, конусен филтър,

Блоу офф – оригинален Боналуме,

Wastegate – Tial 38mm

Бобини от – Ауди ТТ, по-студени свещи

Чисто нови оригинални тампони на мотора

Ел. стъкла, огледала, климатик, подлакътник, трилъче S-line волан,

Два комплекта гуми и джанти 

 

 

Цената в това състояние е 11 000лв, като ако някой я иска ще са му необходими около 2 000лв за работа и мотор. Ако не, като я оправим ще вдигна цената на първоначално предвидената 14 000лв. Отделни компоненти не се продават освен целия сетъп за 8 000лв. 

 

Това ми е може би 5-тия проект и не ми се занимава повече с такъв тип автомобили. Като идея може да се вземе това купе и всичко да се насади в А4 Б5 седан, сребристо. Ще се получи много приятен на външен вид автомобил със сериозна мощност. 

 

 

За контакти:

0884 839 000 - Радослав 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

 

май това ми беше последния автомобил от този сорт автомобили, пък и от тази марка :)

 

Автомобилът се продава с разглобен мотор, може да се види състоянието на мотор, глава и всичко останало. Цена: 8 000лв 

 

За повече информация:

 

0884 839 000 - Радослав 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...