Jump to content

Модифицирани тампони макферсън за Ауди Б4 и Б3


Recommended Posts

    Изработвам модифицирани тампони макферсън за Ауди Б4 и Б3. За основа се използва тампон от Голф4/АудиА3. Комплекта съдържа всичко необходимо за трансформацията. Резултата от подмяната е - край на прословутото тропане на тези коли и трайно решаване на проблема с този възел.
    Подробна информация за модификацията има тук:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=133886

    Справки на ЛС и тел. 0888686192

Редактирано от koko60
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

здравейте колеги дали ще стане стабилизираща щанга от б3 на б4 комплект с носачите на б3 то няма биалетка а щангата се захваща директно за носача с скоба и танпон и спира проблема с биалетките дайте мнение разликата на носачите е в шарнирите на б3 е с 2 олта а на б4 е с 3 болта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Почти 6м. карам с модифицираните тампони от колегата. Поведението на колата се промени много в положителна посока.  Доволен съм. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,може ли телефон за връзка,бих исках да поръчам тези тампони,моят телефон е 0892238663,благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо поздравления за страхотния проект! Наистина мога да кажа само Евала за проекта и огромния труд, който сте положили. Надявам се скоро и аз да стана горд собственик на т.нар. модифицирани тампони.

Най-вероятно обаче ще е Януари догодина, тъй като по празниците много разходи :)

 

Искам да питам също има ли налични и какво включва комплекта?

Намирам се в София

0882 357 909 Борис

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз съм поредния много доволен клиент на колегата коко60 :respekt::flehan: .Това,може би е най-смислената модификация,която съм правил по-колата си!

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 month later...

И аз мисля най-накрая да си ги поръчам, че отлагам от дооста време. Има ли в наличност такъв комплект от версията, която повдига по-малко предницата (преди време май из темите четох, че има такъв вариант) и ако да, има ли нещо специфично при монтажа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...