Jump to content

значение на символ на малкия фис дисплей


toony987

Recommended Posts

Здравейте, 

 

нов съм във форума както и в притежанието си на Ауди и съжалявам ако съм пуснал темата на грешно място. За жалост не успях да намеря значението на символ на малкия фис дисплей на таблото.

 post-96523-0-06462000-1436978880_thumb.j

 

Исках да потърся в книжката за използване, но за жалост разбрах че нея я няма. Ако някой има идея моля да я сподели. 

Благодаря ви предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря ти! И за отговора и за бързината. А би ли ми казал дали това може да се спре защото днес за първи път ми върна часовника с 1 час назад и трябваше да го сверявам отново 

Редактирано от toony987
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за това по-добре да се изключи като функция от VCDS, пълна малоумщина да няма корекция за часови пояс :wall:

 

Иначе сигналът идва от 50-киловатов дълговълнов (75.5кХц) предавател от тук:

 

505px-Dcf_weite.jpg

 

Имам и домашен часовник, който се сверява по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен си работи но нямам проблем със сверяването.показва си точно часът.може да е свързано с навигацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя един път се върна с час назад сверих го и вече няколко месеца нямам проблем да видим докога обаче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиосверяването не е постоянно свързано, често няма обхват. След като загуби сигнал веднъж и се появи отново не се ли връща към централно европейско време (CET -1 час назад), или ви свети постоянно и часа си е ОК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постоянно ми седи тая антена.тея дни докато правих ремонта на колата бях дръпнал тоците и след пускането му я нямаше антената, на следващия като станах си беше пак там но часа не се беше променил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти фейс ли е и с какво табло?

Нека видим каква може да е разликата (на сегашната ми  фейслифтова спрях синхронизирането от началото още, не съм тествал - табло VDO, на предишната ми полуфейс - щом закачеше сигнал и връщаше час назад - табло Jaeger).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колата не е фейс,таблото е май от фейс смених го заради фиса че беше изгорял.вдо е таблото.как се спира тая синхронизация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...