Jump to content

Електрониката в предните врати не работи ??


tonny_bb

Recommended Posts

Здравейте
вчера реших да проверя бушон  за запалката понеже не работи и от там беше проблема. Проверих  и другите бушони дали са здрави- всички си бяха здрави. След тази проверка ми се рестартираха данните и електрониката в предните врати спря да работи.Пробвах да си вдигна прозорците от ключа, но не стана. Някакви идеи ?? колата е а4 б6 1.9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва да обучиш прозорците за да ти работи автоматичния режим. Това става като при затворени прозорци задържаш копчето в посока вдигане за около 2 -3 секунди. Прави се за всички прозорци и става от шофьорската врата.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

вчера реших да проверя бушон  за запалката понеже не работи и от там беше проблема. Проверих  и другите бушони дали са здрави- всички си бяха здрави. След тази проверка ми се рестартираха данните и електрониката в предните врати спря да работи.Пробвах да си вдигна прозорците от ключа, но не стана. Някакви идеи ?? колата е а4 б6 1.9

Прозорците не се вдигат нито от дистанционното , нито от вратата ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази диагностика не се ли сетихте за погледнете на живи данни за какво става на въпрос. Модула вижда ли се, бутоните дават ли команда и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази диагностика не се ли сетихте за погледнете на живи данни за какво става на въпрос. Модула вижда ли се, бутоните дават ли команда и т.н. 

диагностиката я прави идиот, който взе да ми разправя да я оставям да я разглобява...

А подсветката на бутона за вдигане свети ли,ако не,най-вероятно е прекъснат кажела в маншона.

плафона, който е от страни на вратата си свети- значи има ток, а пък електрониката се загуби след свалянето на бушони..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диагностиката я прави идиот, който взе да ми разправя да я оставям да я разглобява...

плафона, който е от страни на вратата си свети- значи има ток, а пък електрониката се загуби след свалянето на бушони..

Това,че ти свети плафона няма ама никакво значение. Разглобява се и се гледа първо микретата/малко ключенце, което виждаш дали работи ако ти отчита отворена врата на FIS-а/, после в самата брава имаш още 2 , които се задвижват от червяка на моторчето. Иди при свестен ел. техник на Ауди и му разкажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...