Jump to content

Проблем с Audi Navigation rns-d


Recommended Posts

Здравейте!

Имам проблем с Audi Navigation rns-d. Когато я пусна няма звук, влизам в менюто и пускам звука от там, но изляза ли от менюто звукът отново спира...

Моля, някой ако има представа как да се справя с този проблем да ми помогне.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изведнъж ли стана?

Има едно меню, в което определяш дали да се пуска с едно и също, зададено ниво на звука, или да помни последното, при което е загасена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен мълчи защото има подаден сигнал за Mute от телефон. Сиреч когато колата има вграден телефон и тръгнеш да го ползваш той прави Mute на касетофона. На такова нещо ми прилича. Обикновено тази функция зависи само от едно кабелче отзад на буксата... кое точно трябва да видиш, евентуално дали не е дадено на късо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя опит с РНС-ите проблема е в грешна кодировка на навигацията и различно оборудване при колата донор и сегашната.

 

За начало трябва да се потвърди настройката с натискане на десния бутон, за да я запомни устройството. Така за временно ще има звук

 

Следващ етап е да се прекодира навигацията за съответното на настоящата кола оборудване. Трябва ВАГ-ком и се прави по тази таблица: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=166081&p=2342953

 

Може и да трябва малко местене на пиновете... не мога да кажа как е при А3...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

колеги   здравейте искам дави попитам не ми работи навигацията audi A6  plus rns-e модел  дали би требва да има никакиф модул като оделна екстра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте колеги, същият проблем при мен насажда рнс-д но няма звук, и не мога да прекодирам навито нито с лаунч нито с ваг Ком. Влизам чета грешки но реша ли да прекодирам при стартиране ме изплюва от модулът, може ли малко помощ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...