Jump to content

Изпотява ми се предния прозорец


kapi2

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм горд собственик на Ауди А4 1.6 98г. и съм много доволен от колата, но имам един проблем много ми се запотява предното стъкло и то когато вали или е по хладно времето, пускам климата или само вентилатора и изчиства стъклото ,поленовия филтър и всички други са сменени преди две седмици ,помогнете с някакви съвети например ако сълзи антифриз как да го разбера или някаква друга насоко ми дайте.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

На един колега след танц с коне завършил с пряко маваши гери в предното стъкло се наложи смяна.Афтермаркета се държеше по същият начин описан от теб.Докато не го смени с оригинално не мина.Идеята ми е дали колата ти е с родното стъкло или е имало присадки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно и при мен от известно време забелязвам изпотяване. Миналото лято го нямаше, но стъклото беше пукнато и го смених, това лято няма жега, няма хладно... запотява се малко???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните 2 дни и при мене се появи изпотяване, интересното е че е отвън, а не отвътре. Мисля че може да е от бензиностанцията къде ми миха процореца. Много е странно, ще го чистя днес с препарат за стъкла и видя дали ще се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди 3 месеца е сменено предното стъкло , а и търся да си купя корите под стъклото и чистачките че малко са зле , а като му дам да си духа на прозореца всичко е ок как да разбера клапата дали е постояно затворена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко огледах колата и видях че под акомулатора имаше доста вода съответно го махнах и отпуших дупките да изтече водата ,възможно ли е заради това да ми се запотява стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно възможно даже на 100%, заради това, а след като са били запушени дупките и е задържала вода, не ти ли е мокрила мокета в краката на пасажера примерно? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...