Jump to content

Шум от предните спирачни апарати а4 б5


nasko4

Recommended Posts

Здравейте от известно време забелязвам че на павете ми дрънчи като каруца. Всичко е 100% здраво единствения ми луфт е между накладката и супорта. Та въпросът ми е имали някакви пружинки или пластини, защото в магазините не им излизат подобен комплект. Моля за съвет как да си реша проблема. Благодаря предварително!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че или са за смяна или ти ги няма ето тези -->http://drive.bg/product_info.php?cPath=10106&products_id=1751998&ModelId=5605&osCsid=96dovfm421pj60tlppelhd44l5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наистина ми ги няма тези пластини. От каде мога да си ги поръчам защото попитах на 3-4места и нямаха в магазина. Благодаря ти..

Даже в два магазина ми казаха че а4 б5 нямат пластини или пружини или както се казват там....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ти такива накладките, на снимката се вижда че има пружина или както се казва :) моите са такива. Скоро ги сменях, но мисля че не се сменят самите пружини. Ако проблема е от тях или нови накладки или търпиш. Аз старата кола я карах така, дразни :) но като знаеш от къде е тракането няма страшно. 

 

035836411.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формата е същата, но в двата края има кото ушета за захващане. Накладките са нови. За проба слагал съм на трв и на феродо разлика няма. Тропа си и с двте марки. Затова си мисля дали няма некви подобни пластинки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези отгоре не са същия тип като на А4 Б5, по скоро са задни от нещо си...

 

Огледай как са ти тези и дали упражняват все още силен натиск  

 

http://drive.bg/popup_image.php?pNumImage=1&pID=1751907&osCsid=96dovfm421pj60tlppelhd44l5

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези телчета съм ги сменил, чисто нови са. Единствено има луфт между супорта и накладката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези отгоре не са същия тип като на А4 Б5, по скоро са задни от нещо си...

 

Огледай как са ти тези и дали упражняват все още силен натиск  

 

http://drive.bg/popup_image.php?pNumImage=1&pID=1751907&osCsid=96dovfm421pj60tlppelhd44l5

 

Все пак има значение и коя година е колата. Аз като си търсих за моята ми предлагаха два вида и трябваше да ги търсим по VIN номера и накрая се оказаха тези който са на снимката. Така че не са задни накладки от нещо си, а правите накладки са задни, а тези който с с кабел са предни с датчик и са за ауди а4 б5 1,8 авант 1999г

Редактирано от mini_zala
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите наскоро се разтракаха,мисля си дали да не залепя с нещо външната накладка .Тези "телените" поне според мен пристягат самия апарат,а външната накладка си се движи(хлопа) с тях и без тях. Аз съм със система  Ate,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта е ате, но незнам и немога да си обясня от каде идва този луфт и как се е получил защото до скоро нямах никакъв проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...