Jump to content

Добър автотапицер


Recommended Posts

Трябва ми свестен тапицер да ми оправи тавана в София като съответно не взима по една торба пари.Ако някои има добри впечатления нека даде координати

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоинтериор в Гео Милев. Винаги при тях си правя колите, никога не съм имал забележки.

http://www.avtointerior.bg/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз па точно от тия хич не съм доволен. Трябваше да ми оправят едни 2-3 дреболии по тапицерията..., еми Митко някой път, ако се видим, ще ти покажа, колко успяха да направят. Няма и година след това все едно нищо не са правили :unsure:
Забелязъл съм, че когато някой попита за добър тапицер (включително и аз) отговори няма или почти няма.... Защо ли :nixweiss: това не говори никак добре за този бранш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как са ти го оправяли? В случая се пита за претапициране, а аз от точно тази услуга не съм имал оплаквания. Не съм имал и от други, но това е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ти казвам, че не останах очарован...разбира се не съм претапицирал цялостно и не коментирам това. Съдя само по дребните ремонтчета, които трябваше да се направят, но да не изпадаме в подробности. На никого не искам да оказвам влияние. Колегата, ако иска да иде да види, кое, как и да си прецени.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...