Jump to content

Recommended Posts

Таблетки за намаляване на разхода с до 2л./100 км. Работят, изпробвани са в служебна кола (дизел) с пробег от 100-150 км. на ден градско. Има ефект около 2л. на 100 км. При по малък пробег не мога да гарантирам какъв ще е ефекта. Мога да дам за проба безплатна таблетка (за хората от София). Стават за всички горива - бензин, дизел, газ. Пропорциите са: бензин - 70л. - 1 таблетка. Дизел - 60л. - 1 таблетка. Газ - 60-80л. - 1 таблетка. Това са стойностите препоръчани ми от дистрибутора. Чистели системата, смазвали - не гарантирам, защото не се намирам вътре в двигателя, но разхода го намалява (изпробвано е както споменах). Трябва да се поставят постоянно, не само еднократно. Поръчвам ги от Испания, но по произход са Американски. Не искам да заблуждавам никой, констатирам само от личен опит. Не съм дистрибутор и ако някой иска, трябва да се свържа с човека в Испания и да поръчам. Поради тази причина, ако има интерес ще събирам заявки и в даден момент ще поръчам, защото самата доставка е скъпа. Цената е 40лв (в Испания струват 20Е) като в едно пакетче се съдържат 4бр, таблетки. Може да се делят на половини, четвъртини.

 

За контакт: Александър - 0897530859 - град София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,но на газ как ще му дадем таблетка на мотора? Ще стрием апчето на прах и през въздушня филтър да я шмръкне ?! :nixweiss:

Редактирано от HCOHCO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се увеличи дозата двойно или тройно, ще има ли по-голям ефект? Примерно, ако сложа на моята кола 6-7 таблетки при разход 10/100 извънградско, ще започне ли да връща. Искам като тръгна от София на резерва, в Пловдив да точа минимум 2 туби по 10 литра и да продължавам към морето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и да се заяждате и да не се, не ме интересува поради факта че не карам никой насила. Отбелязал съм че при мен с една таблетка на 60л. нафта сваля 2л. на 100. Колата е Фият Фиорино 1.3 mjet 75к.с. 2011 г. Оттук нататък всеки да си прави изводите сам, просто коментари от сорта с 100000 таблетки на един литър ще ми върне ли 20л. бензин са безсмислени. С газта ми е обяснено че таблетката се дели на 2 и се слага при отвора за зареждане.  Бях на почивка в Испания, препоръчаха ми ги купих няколко пакетчета и съм доволен. Обяснено ми е че за максимален ефект първите няколко таблетки трябва да се изразходят по бързо, демек да се кара повече. След това само за поддръжка. На моята кола която е бензин съм сложил и също забелязвам че има разлика в харченето, но не е толкова осезаема спрямо служебната поради факта че личната я карам доста по малко. Подчертавам пак - не съм ДИСТРИБУТОР и не го правя с цел да стана милионер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Това което пише Александър е вярно,който иска да научи повече от официалните представители на марката FUTURE GLOBAL VISION може всяка неделя от 21:00(българско време),( 20:00 средно европейско време) да присъства на виртуална конференция (webinar).Линк:https://login.webinar.fm/galia176

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитал ли си зада говориш така или е по-важно първо да се излива помията типично по български,пък после и да е готин продукта нема значение,ние да си го усереме качествено преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси смеха  :hilezh:

 

"при по-малък пробег не гарантирали нищо" начи на ден трябва да се изминават задължително 100км иначе ефект няма  :flehan:  бах още на първото изречение ти куца всичко. 

 

Искам веднага да видя как таблетката се пъха в пълначката за газ на колата, давам пари да дойда и да го видя, даже ще го заснема :flehan:  :hilezh:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси смеха  :hilezh:

 

"при по-малък пробег не гарантирали нищо" начи на ден трябва да се изминават задължително 100км иначе ефект няма  :flehan:  бах още на първото изречение ти куца всичко. 

 

Искам веднага да видя как таблетката се пъха в пълначката за газ на колата, давам пари да дойда и да го видя, даже ще го заснема :flehan:  :hilezh:

Този Александър малко е прекалил наистина с газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Александър малко е прекалил наистина с газта.

Продикта е произведен на базата на нанотехнология и се ползва при всички двигатели които работят на бензин,дизел и двутактови мотори.В Европа и Щатите се продава много добре.Дава до 25% икономия на гориво,изчиства нагара в горивната камера,намалява вредните емисий от 40 до 83% ( това напрактика говори за по- пълно изгаряне на горивната смес)и това е доказано в лабораторий и реални условия.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имах една приятелка на която баща й беше дистрибутор на подобни хапчета. И той твърдеше, че е нанотехнология. Той даже казвале, че се ползва в авиацията и че едва ли не няма самолет без хапчета. В субаро форума и абе подобна тема. Там момчетата искаха безплатни мостри за тест и после ефекта беше основен ремонт. Ако караш 1.4 бензин по 1000км на ден и комбинация с набълбукаторите става 500 коня, няма вредни емисии, само чист планински въздух и харчи 3 литра вода.

Успех с продажбата ;)

Редактирано от papi92
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имах една приятелка на която баща й беше дистрибутор на подобни хапчета. И той твърдеше, че е нанотехнология. Той даже казвале, че се ползва в авиацията и че едва ли не няма самолет без хапчета. В субаро форума и абе подобна тема. Там момчетата искаха безплатни мостри за тест и после ефекта беше основен ремонт. Ако караш 1.4 бензин по 1000км на ден и комбинация с набълбукаторите става 500 коня, няма вредни емисии, само чист планински въздух и харчи 3 литра вода.

Успех с продажбата ;)

Тия приказки са си разкази под шипковия храст.Тоя продукт си има реални параметри и начин на ползване и най-гадното е че върши работата за което е направен.Ако чупеше мотори както казваш моя двигател след вече ползвани 24 таблетки т.е. 24 резервоара трябва да се е изпарил.Преди да говорите поне се информирайте за какво става на въпрос.Ако създава наистина такива проблеми това хапче знаете ли колко съдебни дела щеше да има заведени срещу компанията,не като в България ( пий една студена вода и си лягай).Ето ви офисиалния саит на компанията.www.future globalvisión.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като чета името на фирмата и в главата ми започва да се появява пастора и SCI и други подобни. Земи се запри. 

 

Айде като са толкова ербапи да се разходят до Русе има стеднов дизел там на който могат да се правят изследвания на у-ва за икономия и т.н.

И да ти кажа че термина нано в момента се ползва както 80-те термина турбо т.е. много яко. Щом нещо е нано начи е модерно и е да си еВе мамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави си асоциаций каквито на теб ти се иска,но ми се струва че нещо те мъчи.Излей си мъката.А щом искаш да се направи проба аз съм съгласен,ще е супер.Лично ще те потърся и го правим.Така ще се изгладят всички съмнения и твой опасения.Държа лично да присъствам на лабораторната проба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забравих преди има няма 2-3 годинки имаше и едни други вълшебни таблетки на EFF. Гледам има ги и под името K-Fuel.

 

Все си мисля че мястото им е тук и на настоящите.

 

И странно заинтересован ми се струваш от репутацията на въпросната измама?

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш че нещо е измама трябва да го докажеш.Когато започнах да го ползвам EF TABS и аз мислех че е измама,но реших да го пробвам продукта и се указа че не е така.В същото време не мисля да убеждавам никого с мнението ми за даден продукт.За толкова години установих че продуктите от този вид като цяло в Европа са бледо подобие в сравнение със същите произвеждани в щатите и южноафриканска република. Единственото което ми направи интересно впечатление че хората в България са готови да оплюят абсолютно всичко без всякакво уснование или да се заяждат за някакво нелепо представяне на нещо от човек който е лаик в дадена тема или просто му е поднесена зле информацията от някой който буквално не знае какво говори.В никой друг форум не съм чел толкова нападки и агресивни отговори в подобни случай,имам предвид германски,испански и американски форуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би нещо да ти заключиха първия ник та ти се наложи да се регнеш отново с друг. Всичките за кьорави ли ни имаш.

 

Отделно на това пак питам що за име на фирма е производителя. Познавам много фирми които правят високотехнологични продукти но никой не ползва толкова безлични думички в името си. Но всички ментета продаващи Бруклинския мост обаче задължително имат такива.

 

Дори не е задължително да вниквам по-навътре в поредната измама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нееее,вчера се регнах тук,защото случайно прочетох едно нелепо обяснение за даден продукт,но виждам че това не е точно форум а място където някой трябва да се покаже колко против всичко,но вие господине предложихте да направим лабораторен анализ,аз пък предлагам и проба в реални условия и ще Ви потърся за това,ще го направим релност,пък каквото излезе.Тия пробички не струват евтино,предлагам да си ги поделим по равно и след това ако имаш мъжко достойнство ще ги обявиш резултатите тук за да се запознаят всички заинтересувани.Далеч съм от мисълта да защитавам марка или фирма,в случая защитавам моето лично мнение за нещо което употребявам и му търся кусурите вече седем месеца при това изцяло за моя сметка.В моя случаи при автомобил с резервоар 70 литра и преди да ползвам продукта изминавах 870-920 км.и с EF TABS 1020-1200 km. си е разлика и то доста сериозна.

Редактирано от Alex Bilbao
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я като толко се ежиш обясни на все ослушание какво точно обещаваш и заставаш зад него. Защото понятието до 2/100 може и 0.0001/100 да е икономията и пак ще е вярно.


Нееее,вчера се регнах тук,защото случайно прочетох едно нелепо обяснение за даден продукт.

 

Бахахахахах.......смени дилъра щото от вълшебните хапченца с които те трови си почнал да мислиш че всички около теб са  виждат кола за първи път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я като толко се ежиш обясни на все ослушание какво точно обещаваш и заставаш зад него. Защото понятието до 2/100 може и 0.0001/100 да е икономията и пак ще е вярно.

Въобще не се ти се ежа споделям реални резултати със собствен автомобил и с това може да се помогне на много колеги да си спестят много пари за подръжка от скапано гориво и да са happy.

Ти май верно си Пешо от Марс,земи си магарето с каруцата и ще ти излиза 1/100км.(една бала сено на 100 км.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чич верно ли замести SCI с това........падрето обещаваше повече.

 

 

пак те питам в ерата на интернет ли реши да ни пробутваш долнопробна МЛМ схема:

 

10 страници бонус план за продажбата на не само апчетата.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуйчо,ако не си забелязал по писанията до тук никой нищо не ти продава и не ти го бута под носа,говори се принципно,но май си доста люх за да стоплиш за какво става на въпрос.Явно нормалния уважителен тон не ти прави впечатление,май мотиката те е шибнала здраво.

Редактирано от Alex Bilbao
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако утре никой не е затворил жалката темичка дето се заформи ще ти сипем с големия багер. Ама сега ми се спи.


Вуйчо,ако не си забелязал по писанията до тук никой нищо не ти продава 

 

Аз останах с впечатлението че някой (предполагам шизофреничното ти друго аз) се опитваше да продаде едни апченца по 40 леФчета блистерчето. Може и да не съм разбрал и да си искал да ни ги подариш въпросните апченца пък и 40 кинта бонус да ни почерпиш......

 

Я питай другия в главата ти какво е искал точно да направи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък продавам прахчета, които се сипват в казанчето за чистачки. Колата започва да работи осезаемо по-тихо и вдига конете със 50 (съотношение прахче - коне). Така, при 10 прахчета имате увеличение на мощността от 500 к.с. (на колелата). 

Само за потребители от форума специална отстъпка: 
Купуваш 1, плащаш 3...

 

Цена: 100 лева/бройката (все пак ше караш бегачка)...

:steinigung:

 

П.С. Тука са с до 30% икономия, твоите да не са реплика?

http://olx.bg/ad/novo-dobavki-za-ikonomiya-na-gorivo-ef-tabs-ef-tabs-ID5wzoc.html

Редактирано от lachoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не вярвам, но в същото време и не мога да повярвам.

Като се прави промоция на някакво революционно средство, направете там колкото организатори сте една презентация, наемете зала, поканете няколкостотин човека, организирайте коктейл, изгответе рекламни материали и дайте на всички безплатни мостри с гаранция за покриване на евентуални повреди.

Нали сте евро-ориентирани, би трябвало да знаете как се прави.

Аз ако бях толкова сигурен качествата на предлагания от мен продукт, щях да си заложа цялото имущество за да направя горното. А с една обява в ОЛХ и копи-пейст по форумите нищо няма да постигнете.

А претенциите ви за уважителен тон и толерантност са обратнопропорционални на писмената ви грамотност.

Затова комбинацията от стил на поднасяне на информацията и начин на изразяване прилича на използван презерватив с някакви остатъци още в него, търкалящ се на спирката на трамвая до пилоните на НДК - никой не би го взел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...