Jump to content

Recommended Posts

Само като го видиш как пише и траа ти е ясно за къв долнопробен ром става дума! Поредния идиот решил че ще забогатее по лесния начин! Неграмотни глупако, тук няма да намериш бунаци за жалката пародийка с която си решил че ще хванеш влака за облаците! Средно интелигентен човек не би се набутал с тая тъпотия, а ти си тръгнал в автомобилен форум където пишат доста технически грамотни хора да тролиш! Научи български, може да ти е доста по полезно от тая боза с която се занимаваш!

П.п. Как се смях като видях, че таблетката се чупи на две и я даваш на газ зареждачката....лелеееее....ей момче, разбери че не става до вчера да си пасъл кози, а днес вече меринжей!

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С газта ми е обяснено че таблетката се дели на 2 и се слага при отвора за зареждане. !

buhahahahhahahahahahah

колко точно трЕа си прост да го напишеш това :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ръгаме в запалката Fuel Shark-a,бодваме половин хапченце в резервоара и не само увеличаваме конските сили рЕзко,а и резервоара започва да регенерира гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз забравих да питам като оставя хапчето до пълначката колата сама ли ще го пийне когато и е кеф ? Или както каза колегата по-горе шЕ си го шмръкне.  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Дааа доста трудно е да се прави бизнес с качествен продукт в България. Съвсем нормалко е да има такива отзиви Сашо не се учудвай. Бях член на много групи във Фейса с българи в Англия повярвай ми за една вечер излязох от всичките. Не бях виждал толкова селения и негативизъм сред българите ужас.

 

За невярващите лично ще направя тест на 4 различни автомобила. И ще го заснема на клип. След това лично ще дойда при всеки един от все още невярващите и заедно със него ще направя тест на личния му автомобил за моя сметка, само че преди това искам да се обзаложим, че ако даде резултат коренно различен от сегашния му, да сложим на една маса по 1000 паунда всеки и печелившия взима парите :). Аааа? Айде аз съм навит.

 Защо всички приказват против даден продукт без да са го изпробвали изобщо, ааа може би ви идва скъпичко да си вземете пакетче за 40 кинта и да ви дава икономия след това колата. Ясно е пък и колко си карате колите щом 40 лева за 4 резервоара ви е скъпо. Ама инъче като ви вдигнат цените на горивата ревете само, Само да кажа че никой не ви кара на сила да си взимате този продукт. Друг е въпроса, че момчето не е било запознато с качествата и ползата от този продукт или просто го е мързяло да го напише малко по-грамотно.

 А и едва ли некое ефтино ментенце ще успее за няколко години да залее Щатите и Южна Америка. Наскоро е влязло това в Испания и я залива с оромен успех, първата европейска държава за сега. Подготвят се и възможности за всички европейски държави, което ще стане много скоро. Успех ви желая на всички и лека вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което пише Александър е вярно,който иска да научи повече от официалните представители на марката FUTURE GLOBAL VISION може всяка неделя от 21:00(българско време),( 20:00 средно европейско време) да присъства на виртуална конференция (webinar).Линк:https://login.webinar.fm/galia176

:hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh:

 Дааа доста трудно е да се прави бизнес с качествен продукт в България. Съвсем нормалко е да има такива отзиви Сашо не се учудвай. Бях член на много групи във Фейса с българи в Англия повярвай ми за една вечер излязох от всичките. Не бях виждал толкова селения и негативизъм сред българите ужас.

Админ екипа- моля, баннете го по ИП този смешник най-накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, пичагата с рядката форма на шизофрения... некви факти, които ти се плетат в главата... Фиориното е с резервор 45 литра, а не 70. Разхода му на гориво е 4/100. Щото по твоята сметка излиза, че след грандиозната икономия (70 л за 1020) км харчи 7. Еб@л съм ти икономията, къде се вика! :hilezh: Вземи си един горещ душ, вземи едно валерианче, изпий хапченцата, където чичко психиатър ти ги изписва и легни да поспиш! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Админ екипа- моля, баннете го по ИП този смешник най-накрая.

Alex Bilbao е в Испания а аз съм в Англия за твое сведение да подчертая за все още гордите неверници. Може наистина админите да ни проверят IP адресите и да си постнат резултатите тук. А???? Съгласен ли си?

 

 

В ОЛХ обявата пише, че се слага и на ремаркета, та къде да го ръгна в ремаркето?

Не вярвах че има толкова неграмотни хора които не знаят че по фермите има и самоходни ремаркета. За невежите да подчертая че са с дизелови двигатели и се използват за хранене на животните. Т.е. ферма със десетки крави няма да тругнеш да им слагаш храната със количка и лопата. За целта има самоходни ремаркета които се карат между яслите на животните и с непозната за тебе механична система слага храната по яслите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, пичагата с рядката форма на шизофрения... некви факти, които ти се плетат в главата... Фиориното е с резервор 45 литра, а не 70. Разхода му на гориво е 4/100. Щото по твоята сметка излиза, че след грандиозната икономия (70 л за 1020) км харчи 7. Еб@л съм ти икономията, къде се вика! :hilezh: Вземи си един горещ душ, вземи едно валерианче, изпий хапченцата, където чичко психиатър ти ги изписва и легни да поспиш! 

Както се подразбра от поста на това момче той не е дистрибутор и незнае за какво иде реч. Тествал е и е видял резултат. Но като гледам ти май не му изчиташ постовете правилно. Никъде момчето не е споменавало че колата му е със 70 или 60 литра резервоар. Той не е виновен че не е обяснил правилно това което иска да каже. Резервоара му е 45 литров, но е заредил два пъти по 30 литра като е слагал по половин хапче на зареждане. може да си чупиш хапчето както си решиш за добре важното е да спазиш пропорцията за определените литри. Само не си мисли че 1/4 от хапчето ще ти даде ефект на 90 или 100 литров резервоар. Също така всяко гориво си има време за разтваряне на хапчето. Така че ако го сложиш в дизел и тръгнеш веднага да го изразходваш ефекта е нулев. Ако пък нямаш търпение натроши го и го изсипи в литрово шише пълно с горивото от колата ти изчакай 1 час и тръгвай да караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За невярващите лично ще направя тест на 4 различни автомобила. И ще го заснема на клип. След това лично ще дойда при всеки един от все още невярващите и заедно със него ще направя тест на личния му автомобил за моя сметка, само че преди това искам да се обзаложим, че ако даде резултат коренно различен от сегашния му, да сложим на една маса по 1000 паунда всеки и печелившия взима парите :). Аааа? Айде аз съм навит.

 

Записвам се. Харесал съм си едни джанти- 1000паунда ще ми дойдат идеално.    :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Редактирано от Shash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, тва със 70-те литра резервоар е било второто ти аз. Пак ми е чуденка как си постигнал 2 литра на 100 км разход на тая баничарка. :hilezh: Са... само не мога да разбера защо продължаваш да ми го рекламираш тоо 'ап и да ми обясняваш как да го ползвам.  :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Тука са с до 30% икономия, твоите да не са реплика?

http://olx.bg/ad/novo-dobavki-za-ikonomiya-na-gorivo-ef-tabs-ef-tabs-ID5wzoc.html

Т`ва се води в "студентски град", думмкофчето врЪти бизнес под носа на АКБ ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам интерес колега,я само дай малко подробности за нано технологията и как точно става икономията?Какво смазват?Какво подобряват,че не разбрахме добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
На 17/1/2016 at 18:53, Aleksiev написа:

Аз имам интерес колега,я само дай малко подробности за нано технологията и как точно става икономията?Какво смазват?Какво подобряват,че не разбрахме добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Давам ти пълна информация, ако действително те интересува.Продукта работи имаме над 3000 клиенти и 100 сътрудника в Испания,България, Германия, Австрия,но виждам че тук има хора които основно са много знаково без да мислят логично.Така че ако желаеш можем да направим лична среща в интернет.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...