Jump to content

Сила на светене на фаровете


IvoPP

Recommended Posts

  • 1 month later...

Колеги, днес закарах колата при човек който трябваше да ми монтира модул за дневни светлини на Б6, обаче човека се отказа след като видя, че била с някакъв електронен блок за управление на фаровете понеже имала функция "ауто" и ми каза че не иска да рискува тъй като има голям шанс да изгори нещо ако се засекат сигналите с модула.Иска ми се да имам тази функция с примерно 30 процента дълги, но ....Дайте съвет ако някой му знае реда .От Варна съм.Мерси предварително

Аз си вързах такъв smart drl,няма проблем с ауто ключа,работи си перфектно.Денем на светло ми светят дългите на 30%,като се стъмни късите се пускат автоматично.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Колеги и на мен онзи ден ми вързаха дрл модул, също съм със ауто функция, но рано сутрин, привечер и вечер, фаровете “откачат” светят всички. А по често модула ту се включва ту се изкллючвя.. как може да се оправи това?? 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е в ред - свързване или самия модул. Карам с такъв вече 6 години и копчето на фаровете никога не се е налагало да мръдне от auto-то.
П.П. Не помня вече имаше ли настройка на чувствителността на сензора - може от там да идва "проблема".

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@GRUEL Може ли да кажеш как е вързан твоя. Моя модул няма проблем, свързах се с човека дето го взех, той каза да се върже 5в реле, защото вечер като се пуснат габарит и късите явно било малко напрежението и модула остава включен или се вкл/изкл.. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа как е свързан - отидох при едни "алармаджии"
- Имате ли модул за дневни?
- Имаме.
-Ама съм с автоматични фарове.
-Няма проблеми...
Вързаха го за няма и 10 минутки и това беше - работи си идеално вече 6-7 години...Даже нямам представа какъв точно модул са ми сложили... Цялата работа ми струва по спомен 30-ина лева...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си книжката на модула - дано помогне, води се "двуканален", явно не всички модули стават на "по-умните" коли...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk



985ef10ec4990b8f0019684c837a37f0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Вчера с майстора пак се пробвахме да го направим, но там дето е вързан за сигнал от габарита няма 12 волта а са 3,4. Та не можахме да намерим друг кабел със сигнал от габарита ня 12 волта. 
Човека дето го взех каза през реле да мине и ще стане,но не намирам реле 5волта…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и със релето не стана. Същата работа, пак си откача модул(включва и изключва или свети и той заедно с късите). 
това само вечер. 
Дайте насоки какво да правя.. 

Най-лошия вариант е да си щракам копчето както сега..пък като го забравя дано не ме видят полицаите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...