Jump to content

Проблем с навигацията Ауди А6 2005г.


gardax

Recommended Posts

Здравейте,

 

Проблемът с навигацията е следният - винаги когато избера малко по-дълго разстояние за дестинация навигацията казва "Route is being calculated..." и след минута/две забива и казва, че има проблем с диска и до там. Този проблем го няма когато избера дестинация в рамките на града примерно - тогава навигацията работи перфектно. Когато пусна картата без дестинация също няма проблеми. Дискът не е оригинален, опитах всякакви видове дискове (DVD+R, DVD-R) на различни марки (Verbatim, Sony). С всичките проблема е еднакъв - задам ли по-далечна дестинация забива и казва, да проверя диска. Доколкото прочетох из форума всички използват такива дискове и нямат проблеми. Някой има ли предположение от какво може да е? Трябва да се почисти самото DVD на навигацията предполагам или дисковете са скапани?

 

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога има проблем в механиката, аз смених оптиката и пак не работеше плеъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво,честито,и моя съвет е ,запиши си няколко броя дискове еднакви,защото както си е ок,и се скапват,не ги чете и т.н.,слагаш новия от кутията,и си тръгва без проблеми,явно като стоят в навигацията някакво време,и от вибрациите,праха, и т.н се скапват,слагаш новия и си бачка без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

здравейте колеги,имам проблем с навигацията.Като я включа ми изписва някакви китайски ероглифи нищо повече.да знаете някои който може да ми я оправи?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...