Jump to content

Избор на комплект носачи за Б6


bobitovn

Recommended Posts

0888 31 43 24 - телефона на човека който продава беса. Преди един месец взех от него. 390 лв за а4 б6

 

Намира се в София кв.лозенец ул. "Църноок" но не помня номера. Работи и с еконт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 131
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да това е номера на колегата IRRITATING от VW форума,аз лично съм поръчвал от него к-кт носачи за Пасат 5.5 преди 2години и нещо и мога смело да заява че носачите са добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vlad91,аз смених само заминалите носачи(стига да можеш да установиш точно кои са), и няма проблем. Така можеш фа сложиш по-хубави, понеже не вадиш много пари на куп. Аз сложих trw, но си ги сменям сам, на майстори не плащам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,вчера бях до един майстор,вика смянай ги всички на куп,защото не се знаело какво може да поддаде след като смениш един два. Също ми каза за някаква марка риф която можел да вземе на цена около 400-450лв и давал гаранция година че няма да се счупят. 

Някой слушал ли е за такава марка,защото лично аз нищо не намирам в интернет?

Редактирано от Vlad91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Преди няколко дни смених носачи и предни амортисьори +тампони на макферсоните сега колата е много по стъбилна и здрава но остана едно пукане което се чува само при по рязко завиване и се чува от дясната страна.. наподобява звук от каре..може ли да е от него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карето може да щрака при пълен десен в движение и ще се чува постоянно щракане. Само едно изпукване може да е проблем с вътрешен кормилен накрайник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След обстоен преглед днес намерих виновника за това пукане. Оказа се че планката която държи акумулатора я няма и той си обикаля наляво, надясно сложих нов болт с няколко шайби да го държът и всичко заспа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колеги някой ползвал ли е носачи усилена версия на ATEC .Цената им в момента е 345 лв.

https://www.technobg.com/palen-remonten-komplekt-nosachi-usilena-versiya-audi-a4-b6-b7-atec?fbclid=IwAR1Of311FmA9Vptbiw6ZmZeB1cybswhuoGqj62owT0DxAAe8hPw1cs-7NIM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената май им е усилена на Атека, за година и половина и 40000км са тотал. Чукат тропат. Хлопат яко. Оше на вторият месец шарнирите и бяха се охлабили доста.на пролет съм се насочил към. Ас метал беса пак бюджетен вариант, но ще видя до тогава. Вие какво ще кажете за тях и от кой продавач най вече са истинските Беса.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Между другото 345 лева за кпмплект ок, но не се споменава в обявите, че тампоните на правите носачи, на които се захващат амортисьорите са от широките и ако амортисьорите са ти от тесните айде още пари за смяната на двата с по тесните и така цената става 410 леваааааа. Ай честито и сиимаш два излишни да си ги дундуркаш ей тъй за кеф.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Митака55555 написа:

че тампоните на правите носачи, на които се захващат амортисьорите са от широките и ако амортисьорите са ти от тесните айде още пари за смяната на двата с по тесните и така цената

Б6 няма с широки тампони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортните амортисьори не бяха ли с широката вилка долу. Иначе комплектите така ги продават, с по широкият тампон на правия носач

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам ли, че са ме цакали с носачи за пасат. Даже биалетките не бяха с гайки от едната страна, трябваше едната страна да я шмергеля,за да стане успоредна с другата, за да паснат.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това са направили.Най-вероятно са им на един код и никой не си е направил труда да погледне за каква кола си ги поръчал и да погледне какво има в кашона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

А какво ще кажете за окачване SWAG ? Предлагат ми го за 608 лв. целия комплект а TRW-то излиза 760 лв. С какво окачване да сменя сегашното ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...