Jump to content

Избор на комплект носачи за Б6


bobitovn

Recommended Posts

  • Отговори 131
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@NIKO Провери горните носачи те са различни. Спортно Нормално Къде ли е разликата?

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, К.Rusev написа:

Къде ли е разликата?

Е ти ми кажи.

Трикът с нормално/спортно е за ени пари.

За "спортни" натури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, NIKO написа:

Е ти ми кажи.

Трикът с нормално/спортно е за ени пари.

За "спортни" натури.

На Нико не съм му фен,но в случая е прав.Аз съм с спортно регулируемо окачване и носачите са ми абсолютно нормални, разликата е в амортисьорите които са с винтове и резба за настройка на височината на клиринса и в по спортните и гъсто навити пружини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kukata_a4 написа:

с спортно

със спортно

Това, че някой ти е монтирВал регулируеми амортисьори на навеса, далеч не означава, че оригиналното "спортно " окачване е с такива (регулируеми). 

"Гъсто навити пружини", са пружини с повече навивки. И не винаги същите, са "спортни".

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.11.2021 г. at 0:46, К.Rusev написа:

@bobitovn Сега видях темата аз сложих преди 4 години Лемфордер лятото е на 19ки зимата 17ки 120к съм навъртял и горните тампони са сцепени и се поразхлопа и май ще слагам ТРВ че Лема е станал ебахти цифрата горните носачи са по 150-80 парчето без отстъпка😐Иначе долните не са мръднали.

Със сигурност Besa няма да може да изкара тия километри на 19ки или дори 17ки джанти.

След демонтажа ги огледах внимателно, всичките бяха тръгнали...скъсани тампони, почукване, луфтове и т.н.Но за 400лв. комплекта въобще не го повдигам на въпрос.Сменям комплекта и газ.Като цяло съм доволен от окачването на Ауди, оказа се доста здраво и въобще не е скъпо на фона на по-новите кошници, които се продават.

Мислих да сменям и автомобила, че ми омръзна вече, ама не мога да намеря читави турбо бензини ставащи на газ и да са след 2010г. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доста здраво е плюс това аз кормилни накрайници не съм сменял откакто я имам.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...