Jump to content

Издирвам DVD с навигация за Порше Кайен PCM2.1


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Правя едно кайенче S, но навигацията си е с оригиналния диск от 2004-та година. На картата даже няма източна Европа.

Търся да му запиша ДВД с по-нова навигация.

Виждам, че има последно от 2012 година.

 

Може ли за малко помощ с работещ линк или ако колега вече го е търсил (2012 Porsche Europe Navigation DVD PCM 2.1)?

 

Бирата гарантирана

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, започвам бавно и мъчително сваляне. Ако все пак го види някой, който вече го е борил, да драсне моля. Ще се сваля седмица като гледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на колегата around1 благодарение на който довечера ще инсталирам ъпдейти  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Публикувано (Редактирано)

След доста борба със съживяването на ДВД-то ми и помощ от приятел за софтуера и ъпдейтите, вече имам работеща навигация.

 

Повдигам костите на темата отново. Защото има излязъл нов диск за PCM2.1 с DVD за 2015 година за Европа.

Съдейки по снимките си е истинска. 

 

Молбата ми е към колегите, някой да помогне с имидж?

"

Latest 2015 2016 version navigation disc for all Porsche PCM 2.1 systems with the DVD based navigation.

The latest version available 2015 MY2015

Countries on DVD:
Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Great Britain, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Vatican city.

This DVD MY2015 works only with external DVD /located under the front seat or in the trunk/. For all Porsche model with PCM 2.1 navigation system: Boxster, Cayman, 911 Carrera & 911 Targa 4, 911 Turbo, 911 GT2, 911 GT3, Cayenne with the PORSCHE PCM 2.1 DVD navigation. The DVD will not work with PCM 2 CD or PCM 3 HDD based system

You will receive by post 1 x MY2015 DVD with Europe Maps: 997.044.904.50 T1000-23996 99704490450

"

Ето това 

 

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте колеги,

 

 Малко да изтупам прахта от темата... случайно някой да има линк към картите за PCM 2.1/3.0 (мисля, че са еднакви) от 2015? Предполагам няма нужда да уточнявам, че ми трябва картата за Европа :)

 

Благодаря Ви предварително! 

Редактирано от Wardog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте. Скоро ми се налага да пътувам след 2 седмици до Европа. 
някой може ли да помогне да сваля карта на Европа, по актуална за поршв кайен 2008г дизел. 
Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...