Jump to content

Смяна на фаровете


FlushBg

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Искам да си взема нови фарчета и не знам към кои да се ориентирам. Гледах някакви в bktuning

( 1 ) , ( 2 ) , но ей така без име на производителя не ми изглеждат много достоверни. Някакви насоки?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези фарове са пълен ташак.

Ето едно добро предложение:http://www.avtosklad.bg/фар-ел-настройка-hella-00-за-audi-a3-1996-1-2003-4-1007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=95245

Този колега ще ти свърши работа. Аз съм с оригинални фарове на хелла от него, рециклирани напълно и съм адски доволен как светят С и Без ксенон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите! Проблема е там, че не я купих с оригиналните фарове. Някаква куча марка са , май от онези дето ги водят devil eyes по тунинг сайтовете, а въпросният колега твърди, че рециклирането им е съвсем безсмислено.. освен това левия е със счупени щипки аха аха да падне, определено си плаче за нови :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера смених и аз моите. за 204 лева двата с отстъпката. Направо са перфектни. сравнявах ги в магазина с едни HELLA . никаква разлика не намерих нито като матреал нито като качество. Само дето марката беше различна и разликата в цената. Светат доста добре и с обикновени крушки . сега колко щте изкарат незнам.  имат 3 години гаранция все пак . много лоши не мисля че са........за тази цена все пак. за едни читави от моргата горе долу пак толкова изкат ........ето една снимка .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тези последните дето ги даваш като пример са като моите ... само че не мога да разбера за6то не се качва снимката на моита с тях сложени 

 

post-92129-0-61191800-1442346040_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно под фара ,там където трябва да се свързва с бронята.На снимката ти виждам че май имаш на пасажерската страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да кажеш как ги регулира ?!
Аз още не съм.

Едното къде се върти е за нагоре надолу,обаче другото изобщо не мърдат като го въртя ?! И сега светят доста в дясно а не в средата.Май трябваше доста да повъртя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стената в гаража но бяха доста добре само единия требваше да го сваля малко че беше малко на горе . Паркираш колата на 60 см фара от стената точно паралелно на стената да са и двата фара на еднскво разтояние от стената . Мериш с метара разтоянието от земята до средата на светлината която виждаш на фара от страната на колата. И после мериш на стената да ти е същтото разтояние . ако ти е повече въртиш да свалиш рефлектора ако е по малко вдигаш .става наи добре когато разтоянието от двете страни е еднакво . надявам се че се разбира така обяснено . а в твоя случеи аз мисля че може крушката да не е сложена на мясторо си и от там да става така че да неможеш да навиваш повече . провери крушките дали са влезли добре на мястото си. А има и друг вариянт които е евентоално колата ако е удрана или леко натисната отпред . очиларката да е леко закривена,фаровете отговарят на дипките без проблем но вече не съответстват един с друг. И трябва да въртиш доста че да ги нагодиш. Аз лично съм имал и двата случея. Но това с очиларката се вижда като махниш бронята . ти провери първо крушките

Редактирано от S lain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушките са ОК.На 60см от стената светят където трябва,но като я дръпна 7-8 метра назад и двата фара бягат в дясно (като се гледа вътре от колата). Това което се навива на тях е за нагоре надолу,другото за наляво надясно ли е ? или не прави нищо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xenon-a нали е студен ?

:stupid:

 

Запали една ксенонова крушка извън фарът и след 5 минути я хвани с ръка. Така за щял живот ще запомниш колко е "студен"!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...