Jump to content

Нов телевизор. Извит или с Андроид?


Recommended Posts

On 9/21/2016 at 10:53 AM, redalex said:

Сериозно обмислям този проектор:

http://polycomp.bg/poly/product-details/0006302175486?a=Мултимедиен проектор 9H.J9J77.17E.html

Ако не бъркам - тази фирма е вносител на Бенк за България

 

Цената виждаш ли му я? Ако случайно не - мога да подскажа :) Мога да помогна и при покупката също, конкретно от там ако тръгнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 275
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Да се допитам до капацитетите ( в добрия смисъл на израза ) за следния модел телевизор:

Samsung UE-43KU6072 Ultra HD LED.

 

Струва ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за горния, ама един приятел си взе Хитачи 55 инча 4к за 1200 лв и извади много добра картина. Та се зачудих аз, дали наистина си струва да се дават по няколко стотака отгоре за по-известна марка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/18/2016 at 8:09 PM, KCV said:

Да се допитам до капацитетите ( в добрия смисъл на израза ) за следния модел телевизор:

Samsung UE-43KU6072 Ultra HD LED.

 

Струва ли си?

 

Неекспертно мнение :) ..... при Самсунг, колкото по-висока серия, толкова по-добре. За мен лично оптимален вариант е нещо от 7-ма или 8-ма серия. 

Напоследък обикалям и разглеждам разни 55"-ки и от LED най ми допадат 9-та серия на Самсунг и едно ново Сони (забравих му модела).

Друга опция се OLED на LG, но там и цените са едни други :wall:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 10/18/2016 at 7:09 PM, KCV said:

Да се допитам до капацитетите ( в добрия смисъл на израза ) за следния модел телевизор:

Samsung UE-43KU6072 Ultra HD LED.

 

Струва ли си?

 

По принцип, ДА, но ако можеш търси нещо по-нагоре, 6400/6500 или направо 7 серия KS моделите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже наближава КолИда, а традиционно ката годин целокупния бугарски народец тича към техномармеладите за талавизори, какви са последните модели, дето си заслужават?

Предполагам, под 50-ка вече не се гледа нищо, ммм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то размера е според размера на стаята /се предполага/, но ние винаги търсим ПО-ПО-НАЙ, нищо че после не е подходящо, важното да е голям. :)

 

Д`ет казват жените, размера няма значение, ........ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де го 4К контента за тия зомбоящики, ммм?

По булсаткома ле го дават?

Голдстар и самсуняк не вкарвам в къщата си аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Joro Irl написа:

Е, то размера е според размера на стаята /се предполага/, но ние винаги търсим ПО-ПО-НАЙ, нищо че после не е подходящо, важното да е голям. :)

 

Д`ет казват жените, размера няма значение, ........ !

Не знам дали съм го писал, но преди 2-3г едни хорица си бяха купили един такъв модерен и голям телевизор който въртяха и сукаха към 20 минути в опити да го поберат в едно Кадетче и накрая го помъкнаха обратно към магазина :eusa_shifty: 

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Cornu©opia said:

 

Предполагам, под 50-ка вече не се гледа нищо, ммм?

50-ките са вече само за вилата. То затова няма желязо по тях - да не ги крадат.

 

Хората вече си купуват проектори и си правят кино с лампови усилватели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Cornu©opia said:

Де го 4К контента за тия зомбоящики, ммм?

По булсаткома ле го дават?

Голдстар и самсуняк не вкарвам в къщата си аз.

 

4К контента си го снимаме и възпроизвеждаме самички B) 

В интерес на истината достатъчно добър upscale правят телевизорите и ефект от 4К резолюция има отвсякъде.

 

За Голдстар и Гнусмас за съжаление в този случай бъркаш зловещо, защото матриците масово идват от тях, така че... по-добре се предай без бой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Cornu©opia написа:

Филипс си аресвам аз.

 

Сварка :) радвам се на този телевизор http://www.philips.bg/c-p/65PUS8700_12/8700-series-4k-curved-led-tv-powered-by-android-tvtm-with-ambilight-3-sided-and-pixel-precise-ultra-hd

Mного съм доволен, преди него имах висок клас на LG ...

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам.

Амбилайтецът за мен си е задължителен.

Да, знам, че може да се емулира с подръчни средства, ама... Цигански касетофон с цветомузика.

Относно ъпскейлинга... Струва ми се, че е същото като да запишеш аудио цеде от емпетрици. Е, нема как да стане читаво, от нещо преебано в зародиш. :glare:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Wizi написа:

 

4К контента си го снимаме и възпроизвеждаме самички B) 

В интерес на истината достатъчно добър upscale правят телевизорите и ефект от 4К резолюция има отвсякъде.

 

+1. Напълно вярно.

 

Преди 8 часа, Cornu©opia написа:

Филипс си аресвам аз.

 

Мина им ерата. И аз и много други ги харесвахме преди 4-5 години, когато бяха на челните места... Амбилайта е супер и ми липса, ама амбилайт телевизор не прави така както не си купуваш кола само спрямо това дали има затопляне на седалките... колкото и да е гот ;) Назад в темата съм постнал линк към може би единствения Филипс от актуалните, който се вписва някъде в някаква класация... и е с амбилайт. Ако искаш го разгледай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎29‎.‎10‎.‎2016‎ г. at 19:10, Cornu©opia написа:

Филипс си аресвам аз.

P.I.T.A.

мазохизъм някъв ще да е това...

Не, че и двата филипса, които имам ще ги заметна на боклука от яд, ама няма да потретя. Амбилайта им е най-големия кеф (бях забравил за него, ще си го пусна 1-2 вечери).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...