Jump to content

Нов телевизор. Извит или с Андроид?


Recommended Posts

  • Отговори 275
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.rtings.com/tv/reviews/by-resolution/4k-ultra-hd-uhd-vs-1080p-full-hd-tvs-and-upscaling-compared

 

Тук пише леко други неща.. 

В резюме:

A 4k TV is worth buying over a 1080p TV, provided you sit close enough to see the extra detail and are watching native 4k content. If you are only watching 1080p or smaller videos, it doesn't improve the picture quality.

 

4К ТВ си заслужава пред ХД ТВ, ако седите достатъчно близо, за да виждате допълнителните детайли и гледате 4к съдържание (което в България 99.99% го няма). Ако гледате ХД съдържание (което дори рядко го има), то 4к телевизор няма да ви подобри качеството на картината.

(превеждам за тези, които не са на ти с английския)

Имам впечатленията от хора сменили фулл с 4к на един и същи доставчик... при мен също има разлика. А в тубата е пълно с 4к...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ми е на мнението?

Какво може да правиш, на един сматр ТВ?! Почти нищо!

Какво може да правиш на андроид? - Много неща!

Колко е вероятно смарта да се повреди през обикновен ТВ, много в пъти!

 

Колко струва един ТВ чист 32" - 350лв, колко струва един такъв със същото качество смарт - 550лв, колко струва един андроид - 800лв. 

За 100лв си купуваш ТВ бокс плеър с пъти по-добри параметри на тези от смарт ТВ-то за 800лв. Така какво стана 350+100лв са 450лв! Резултат много по-добър от този за 800лв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го казвам за всички други четящи, и това че тебе не те интересува също не ме касае мен.

Плазмата какво добро има? От когато са спрели да ги правят, технологиите по видео изображение и качество за напреднали доста. Ако не си гледал хубав ЛЕД е друго!

За извит само ще чакам първия да обясни нещо добро в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах последната плазма на панасоник (най-високия клас) и я подарих на майка ми, сега имам олед.

Вервай ми - знам за какво говоря и мога да ги сравня.

И двата телевизора имат предимства и недостатъци, но ще те иставя да развиваш теории за ХУБАВИТЕ ЛЕД ТВта от 600 лева.

Sent from your grandmother's kite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Просто ги няма в бг.

Аз исках плосък, но преди година го нямаше.

Сега в технополис май мернах нов олед, който беше плосък.

Sent from your grandmother's kite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се видя с управителя на местния техношит и ще избирам. Незнам защо всичко на кабелна в магазина изглеждаше ужасно. Дано да е от слабия сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, всичко на кабелна което изглежда добре на 21" е ужасно на 50 ако не е ХД сигнал. Понякога ми липсва функция за намаляване на изображението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оледа е естественото продължение за нас, с плазмите. Ако плазмата ти нe e от последните произведени ZT/VT серии на панасоник или P8500 нa самсунг, оледа ще ти е голям ъпгрейд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, Moonland said:

Аз ако не разбирам нещо, то е защо на практика няма актуални неизвити OLED!? Извивката няма никакви практически предимства...

ЕЙ го:

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-55EF950V-3D-Ultra-HD-OLED/p/16275

 

Миналата година го гледах в щатите и ми се видя вълшебен. 

Цената му разбира се е сериозна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Просто ги няма в бг.

Аз исках плосък, но преди година го нямаше.

Сега в технополис май мернах нов олед, който беше плосък.

Sent from your grandmother's kite

Хич не го търся непременно в БГ.

Де го? Модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че разликата е само в 200те лева :)

 

Ако визуално си доволен от картината и звука на двата и не виждаш голяма разлика - спести си 200те лева.

Иначе мисля, че Сонито е за предпочитане.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Сонито, в момента съм  такъв, но ще взимам и 55 инча. Сонито има най-добрата картина от ЛЕД телевизорите. Имам и три плазми, като картина няма ЛЕД който да ги бие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...