Jump to content

Въпрос за парно на Купе , не се включва топлото


daredevil

Recommended Posts

Много се извинявам за нелепия въпрос . Направи ми впечетление , че топлото не се включва на показанието на ключа който се върти на студената част има ход в момента в който стига до червено т.е. топлото на там не се върти дръжката и не искам да я напъвам да не се счупи. Някаква идея къде какъв може да е проблема. Не съм много сигурен но от както заредих климатика с фреон не съм пробвал и от скоро видях , че не работи не знам дали има някакво значение да не би да има някаква връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш проблем с жилото или нещо там е счупено вече, трябва да извадиш конзолата с врътките и да видиш отзад какво става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема беше, че отзад на самата врътка беше прескочил чоп-а, който движи жилото малко кофти се разглобява, тъй като там малко се е поизпекло, но се получи и сега ми работи врътката. Успех колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е разглобя тези дни копчетата да видя какво ще излезне дали мога да го оправя , проблема е че след като махнах предната пластмаса не можах да сваля задната част на които свъщност са захванати копчетата защото ги дуржи самата основа ... някак неразбираемо звучи но ще пробвам тези дни да си поиграя ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя остава там.маха се цялата конзола с копчетата.при духалките в средата има два болта,плеар ако имаш сеаляш и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Свалих касетофона и бръкнах отзаде явно нещо се е запънало понеже по рано свалях касетофона да оправям колоните и проблема е дошъл оттам мерси за съветите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше прескочило чопчето-незнайно как.Понапънах го малко и си влезе на мястото.Откачах и самото жило за по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...