Jump to content

Смяна на радиатор на парното Б4


rosensimeonov1990

Recommended Posts

Здравейте, имах проблем с антифриза и радиатора. Майсторът махна радиатора и ''байпасира'' системата, като ремонтът се отложи за по-натам, но зимата вече чука на вратата. Въпросът ми е - може ли някой да ми препоръча майстор/сервиз в/около района на Люлин, както и ориентъровъчна цена за услугата+нов радиатор. Става въпрос за Ауди 80 Б4 1,9tdi. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса кой ще го смени, въпроса е да не е от 12-13лева, че напоследък и такива са излезли, не че от 30 лева са хубави! Бахти радиатора за 13 лева!!!  Ташак  пълен! Който си мисли, че това е радиатор,  е в много голяма грешка. Това е радиатор, когато се отиква колата, за нищо друго не става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и сложих Nissen за 40лв. Дано да е Nissen... Не си струва да сложиш нисък клас - спестяваш 10лв от радиатора, а труда 100лв.

Редактирано от ge2e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Търся някой мераклия от форума в/около Бургас който да ми смени радиатора(който го е  правил това)  на парното ,че ако ида на случайни ще изпотрошат всичко.Ще се разберем на лични!

Б4 абт

Редактирано от valentino76bs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, valentino76bs said:

че ако ида на случайни ще изпотрошат всичко.Ще се разберем на лични!

Много работа е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не търся подаръци, всичко си има цена за това казах на лични да се разберем.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...