Jump to content

Музика на Ауди А6 Ц6 дясните колони не работят


Mafiqta_94

Recommended Posts

Колеги привет на всички! Не намерих тема с моя проблем и затова реших да пусна нова... Колата е Ауди а6 ц6 и я имам от близо 20 дена, но едно нещо ме измъчва много дясните колони не работат... не знам как не съм го забелязал при покупката, но както и да е.... надявам се да ми помогнете, защото все още разучавам цялата кола и не ми се разглабя много много, но ако се наложи ще го направя...  и още нещо.. мисля, че заради тия колонки не ми пищи парктроника. Не знам защо си мисля така но взе пак... Благодаря на отзовалите се предварително и се надявам темата да е на правилното място!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, колега

Дясните колони в предната и задната врата или само в едната? Ако е в седната си струва да се проверят кабелите в маншона на вратата, понякога се прекъсват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и отпред и отзад не свирят - всичките в дясно :) ще пробвам да видя в маншона.., а какео да търся прекъснати кабели или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж първо настройките на свирката за ляв и десен канал. Може да се спират десните, левите и да се дава превес на единия канал пред другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли някой от форума, който беше сменял модул на ММИ след намокряне и дори след адаптация колата му беше останала без едната страна на свирката?
4Фката комби ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

колеги малко късно виждам постовете ви че не ми е останало време колата пак си прави каквото иска за мое щастие миналата седмица се качвам паля и всичко свири като в дискотека така цял ден без проблем прибрах се оставих я не я бях карал 2 3 дни качвам се сложих ключа и музиката тръгва но от десния край за няма и 2 секунди и пак спряха.... кабелите ги проверихме уж са здрави а това за изключване на десния канал от фадер настройката ли да го мъча ако е от там е неефективно пробвах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Направете една диагностика с VCDS и всичко ще се изясни.

Може да е изгорял канал усилвателя или да се мокри от вода и да сработва защита.  При подмяна на определени компоненти се задейства софтуерна защита (която спира десните говорители ) и е необходимо да бъдат отключени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на ваг нищо не показва имам си само грешка за егр и това е а ако е изгоряло нещо предполагам няма да се пускат за 1 2 скунди понякога и да спират пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здравейте колеги малко да си изтегля темата... след разглабянето на половината кола проблема още не е установен.. искам да попитам има ли варянт да е изпукал някой модул на мми и дали ако се е случило това няма да свири само половината музика.. идеята ми е както на бмв им горят ццц модулите и всичко умира радио навигация цд и т.н. ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...