Jump to content

Проблем с климатика. Какво е свързването на бутоните AC и REC.


bgcont

Recommended Posts

Здравейте!

Имам следния проблем, сменях парното на "новата" ми кола. Audi 80 B4 ABT.  При цялата процедура останаха 2 проблема:

1. не ми светят вече врътките за парното и

2. останаха ми 4 единични кабелчета (едното от които е закачено за климатика - жълтия, на първото краче от ляво надясно). Има още червен, черен и сив (на който е сложен бушон.) Търся всякаква информация как се свързват тези кабели. Нямам си никаква идея защо нямам букса. Явно някой от предните собственици е правил някакви съчинения.
Силно се надявам някой да има поне малко понятие от свързването на тези кабели, иначе голям цирк ме чака лятото.

Лека вечер!

 

post-97686-0-90755000-1446655845_thumb.j

post-97686-0-57432700-1446655847_thumb.j

post-97686-0-06476500-1446655849_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих тази снимка от ремонта, но на нея не се вижда кой кабел къде е. Единствено, че са били там. Надявам се някой ако може да помогне от тук нататък.

post-97686-0-95322800-1446659257_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натам отива работата. Въпросната подредба я има и в олх, където се продаваше частта направо с отрязаните кабели към нея, но чакам отговор от пусналия обявата дали просто не ги е сложил произволно. Притеснява ме едонствено това, че жълтият не се е разкачил и е на първа позиция. Не бърам да правя проби, защото нямам представа дали при грешно свързване ще изгори нещо или просто няма да сработи климатика. Тази подредба която предлагаш от къде я видя?

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, за всички които може да имат същия проблем, поредността на кабелите е следната: От ляво надясно (като сме с лице срещу таблото) жълт, сив, червен, празно място, черен. Проверено на моята кола.

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от моята кола

Brejo, ако си снимал вързването на кабелите на твоята кола, прати снимка. Честно казано хич не ми е ясно, как може да работи твоето връзване, освен ако не е тотално различно копчето.

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...