Jump to content

модул за централно заключване


Donvankata

Recommended Posts

Здравейте колеги , колата има модул за централно обаче неще да се заключва от дистанционното .

Обиколих всички "МАЙСТОРИ" и всеки вика че модула бил китайски, изгорял и тн. (глупости ) таа така купих си чисто нов модул монтирах го и пак прави същото не иска да се заклюва 

Модула е монтиран преди 3 години и си работеше  перфектно ... таа къде да търся проблема 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста неща, които трябва да се съобразят по тоя модул - серийни номера букви и т.н., херцове на които работят понеже има два типа (на 433 и 315 ако не се лъжа). Най-малкото има опция информацията да се свали от стария модул и да се налее на новия (заради различните екстри, които може да поддържа всяка машинка). Най-добре посети човек, който наистина си разбира от работата - има доста препоръчани във форума ;) И успех - аз имам проблем с несветещи плафони заради тоя модул, но за сега съм се отказал предвид цялата хамалогия описана по-горе. Като умре тотално - тогава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз звъннах в Порше софия и по номера на рамата ми казаха кой точно модул е за моята кола. При мен проблема е, че централното работи, но не мога да използвам бутоните на ключа. От написано не разбрах дали изобщо не ти работи централното или както при мен само от дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модула не е оригинален , но върши работа. От ключалката  се закл.  а от  дистанционното неможе  
При заключена  кола като натисна копчето за закл.  на дистанционното  и колата се отключва  . ...  :huh:
и от целия тоя проблем  май дърпа ток  че акумулатора пада като не се кара един ден 

Редактирано от Donvankata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти е стар акумулатора? Щом не е оригинално и не е ясно дали е подходящия номер значи не се чуди, че не работи дистанционното. Опитвал ли си да го обучиш все пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега, имах подобен проблем. Смених няколко модула, но чак като намерих такъв който имаше номер като стария, всичко се оправи. За 70 лв. от Нови Искър взех втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...