Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като е включен парк асиста и старт-стопа, като пуснеш спирачката ме тръгва, но пък пали мотора :) малко странно поведение, при всички ли е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вече с 942 :) .

Изтеглих файловете за навито разархивирах ги в папка и записах на SD карта  -64 GB,

или направих всичко както е описано от колегата N1995 но , удрям на греда-

не ми дава да ъпдейтна навито.

 

Къде ми е грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осакатяване е много грешна дума. По принцип няма никакъв смисъл да копираш данни за друга система, които MMI-a да каже после не ми трябват, ама ти да си си утрепал едни часове копиране :)

 

IMG_5111.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, днес съм много доволен, пратиха ми сервизната история от Ауди в която си пише как бай-германец ми е сложил чисто нов мехатроник преди 20 000км :) Ъпдейтите минаха без проблеми, от DHL се обадиха, че ми идва AMI кабела за iPhone-a и изобщо няма да се занимавам с SD карти поне до догодина като излязат новите карти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който е подкарал вивакомска дата карта, може ли да даде съвет щото вече се отчаях. Не иска да захапе този ти ми нет и това си е. Звънях на съпорта както някой беше писал, или не попадам на правилният човек... казват, че няма какво да настройват на картата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно как стана така, че излезнаха 3д сградите, а интернет все още няма. В статистиката на използвани мегабайти всичко си стои на 0.

ACF35C0A-FA5A-48A2-89B2-2D1BA9167C5F.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв сървис се опитваш да ползваш? Да не ти е expire-нал просто. Аз виждам трафика, 3д картите и глупостите на ауди кънект - време, цени на горивата, новини и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нещо в "най бързата 4г мрежа в галактиката" ще да е тогава :(

 

При мен проблема е, че въпреки, че съм ъпдейтнал MMI-a, ползвам само телефона в колата за разговори, докато говоря по телефона и колата работи, ако някой звънне му дава свободно и не спира да звъни докато говоря. Било бъг, знаели за него, глупости, мънкат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една девойка прие нещата присърце и ще видим ако до края на деня не ми оправят проблема, ще си взема дата карта от друг оператор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че Гугъл мапс не е заредило докрай.

Случайно да си ъпдейтвал софта скоро?

Май не е довършен ъпдейта....

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ъпдейтван е, но не е заредил защото няма нет. Като сложа карта различна от vivacom си зарежда (става си цялото лого бяло). Това което се вижда е кеширано според мен.

Редактирано от peerless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам 2 слота за сд карта, но нямам за друго. Имам голямата навигация.

Картата за дата и google са отделни екстри нали? :) да знам да не търся...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, peerless said:

Една девойка прие нещата присърце и ще видим ако до края на деня не ми оправят проблема, ще си взема дата карта от друг оператор. 

 

Колега обърни и внимание на девойката, че става дума за система на AUDI.

 

Колегата Congo е споменал нещо подобно в неговата си тема...

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...