Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Това за умората не е ли една чашка с кафе,която се показва на таблото?На мен само веднъж ми е светвала,но карах от Щутгард до Пловдив,и спирах само 2 пъти за зареждане.Повече не се е показвала,и затова си мисля че е свързано с пробег километри без да се спира.Ама не съм сигурен,може и да се бъркам,и да има сензор във волана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Същото. Има и сензор във волана, който следи дали правиш разнис транни движения, признак на умора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не знам защо ама продават само комплекти с релси и плъзгачи по тях за мрежа и чак тогава разделителите. Спокойно може обаче да се поръчат през 4F номерата ако вече ги имате - 4F9860378C

 

IMG_6601-1.jpg

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се оборудвах с някои подобни аксесоари от немския ибей. На доста добри цени си взех пак мрежа и "скоби" за нея (оригинални разбира се):

 

9.04.47.jpg

IMG_4098.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йессс волана ми е в София след като обиколи Европа пет месеца хахах

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия резани волани ако няма R или S пред цифричката на модела ми седят много не на място. Лично мнение разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си виждал на живо и не си го държал ;).

Това е най-хубавия възможен волан, който може да се сложи на тези коли, няма нищо общо с другите, много по-дебел и удобен за хващане е, да не говорим, че е много по-красив особено с RS перата.

Тези гладките от S серийте лично на мен ми харесват дори по-малко от обикновените перфорирани 3-лъчеви.

Имаш ли нещо друго с бял шев по колата ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прозяф... карал съм, знам, че е удобен,просто казвам, че като не ти е RS колата седи като на свинче - звънче. Белия шев изчезва елементарно. Аз се чудя така и така ми е в торба дали да не го претапицирам първо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре са, не си се прецакал чак толкова, и тоя дето си го купил става да върти колелата ;).

На някаква супер базовица съм съгласен, че няма да отива много, но пак ще е в пъти по-добре от оригиналния.

На моята обаче седи все едно винаги си е бил там ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да бе, аз никога не си натрапвам мнението, въпреки, че в случая сигурно процентите ще са 90 към 10 в полза на скосения волан, но все пак е важното на теб да ти харесва :zustimm: (няма ирония).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/19/2018 at 9:12 AM, N1995 said:

Прозяф... карал съм, знам, че е удобен,просто казвам, че като не ти е RS колата седи като на свинче - звънче. Белия шев изчезва елементарно. Аз се чудя така и така ми е в торба дали да не го претапицирам първо. 

така е излезла от завода, едва ли не са го помислили как изглежда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

235/45R19 99V 8Jx19 ET26 5x112 2.4 / 2.2
 
255/40ZR19 100Y 8.5Jx19 ET32 5x112 2.4 / 2.2
 
255/40ZR19 100Y 9Jx19 ET32 5x112 2.4 / 2.2

Това са размерите при А7, като първия го дават като препоръчителен за зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎20‎.‎10‎.‎2018 at 6:07 PM, N1995 said:

То за това са индивидулни при поръчката тези неща ;)

 

Ти онази която гледах ли караш или я смени?

дадох я, малко след като я гледа ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...