Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 14 часа, NIKO написа:

К'ви майстори, к'ви чудесиЙ ве......, къде са ви ръцете!

Хлътнал ключ.

Моите ръце са си на мястото, но предпочитам това да го направи човек с опит, а не да има проба-грешка на моята си кола и това да ми вади очите. Най вероятно и ти не разбираш от всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, biturbo написа:

. Най вероятно и ти не разбираш от всичко.

Катеторично не! Но мога да изгледам клипче (с отлично и подробно обяснение) и да повторя три елементарни операции.

 

Преди 1 час, soult@ker написа:

На приказки разбира от всичко.

Шпек, точно ТИ ли се обади в тая връзка:lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NIKO, теб съм те запомнил през годините със смислени коментари и съвети, в тая връзка можеше просто да пуснеш линка за отстраняване на проблема като "още един начин", а не като средностатистически български форум-майстор Да правиш препратка за кадърността на хората. 

За теб операциите може да са елементарни за друг губене на време и излишно напрежение. Форума е да си помагаме , не да се окачествяваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.0tdi preface колко масло събира? И евентулано препоръки за кое е подходящо като марка. До сега съм бил на предишното 3.0tdi с 5w30 на мотул и съм много доволен.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Dan4ote Изглежда да събира към 6.4 литра

Едно такова масълце ще му дойде добре ако държиш на VW Нормите.

Разбира се, че има и други варианти, но това е с доста добри параметри за масло покриващо VW еко булшит нормите 504/507 и същевременно истинска синтетика.

 

Кажи речи всички масла на мотул са масовка в шарена опаковка и леко далеко от инстинска синтетика освен по надписите на етикета де, мързи ме да пиша повече ако на някой му се чете да си рови и чете  ;)

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,може ли някой да качи файловете за ъпдейт на Навигацията на MMI 3g+ ,че бях по Гръзко и доста пътища ми липсваха на моята.Ако има значение съм с 2-те навигации-  гуугъл и стандартната навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Колеги,

Някой може ли да ми даде кратко обясните какво представлява 'Competition' серията?

Окачване, мощност, екстри, скоростна кутия - какви са разлките с обикновеният вариянт?

Благодаря!

Редактирано от Demertsel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво очакваш да откриеш  всъщност , под името competition

Тва  е един пакет от екстри които по принцип не се променят и ако искаш компетишън, не можеш да го конфигурираш както искаш . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаеш ли от какво се състои този списък?

Edit: 

@moto_fan, ето го списъка, пич. макар и без да искаш, успя да ми помогнеш :)

 

 sport suspension, a torque-vectoring rear differential, blacked-out mirrors and exterior trim, bolstered seats, 20-inch wheels with summer tires, a flat-bottom steering wheel, and red brake calipers

 

 

Редактирано от Demertsel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/23/2020 at 10:04 PM, Demertsel said:

знаеш ли от какво се състои този списък?

Edit: 

@moto_fan, ето го списъка, пич. макар и без да искаш, успя да ми помогнеш :)

 

 sport suspension, a torque-vectoring rear differential, blacked-out mirrors and exterior trim, bolstered seats, 20-inch wheels with summer tires, a flat-bottom steering wheel, and red brake calipers

 

 

Спортният диференциал е серийно при Компетишъна само за определен пазар или моментен пакет. В никакъв случай не може да се каже, че щом е Компетишън е задължително със спортен диференциал ( torque-vectoring rear differencial)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от около седмица започна да ми прави проблеми задната дясна светлина (под мигача). От време на време ми излиза грешка rear right light и гледам, че не свети. Но не е постоянно така а го прави 1 път на няколко дни. От какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, v1ppers0n said:

Здравейте, от около седмица започна да ми прави проблеми задната дясна светлина (под мигача). От време на време ми излиза грешка rear right light и гледам, че не свети. Но не е постоянно така а го прави 1 път на няколко дни. От какво може да е?

Не съм експерт, но щом го прави от време на време, може да е слаба връзка на буксата която влиза в стопа. Отвори си капачето което покрива кабелите и ги размърдай да видиш дали ще ти изкара грешката и ако го направи явно трябва да се зачистят. Вътре има и платка за управление на светлините така че не е изключено и тя нещо да е почнала да сдава багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира това капаче? Някъде в багажника от страната на стопа ли?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно. Като го отвориш, ще видиш как е изрязана кората на багажника и може да се отвори. Захванати са от едната страна а от другата са с по една щипка(или две , нямам точен спомен). Тъй като стопа е от 2 части може да видиш и частта която е в нишите от ляво и дясно в багажника. Не знам дали си комби или седан, но разликата в местоположението на капаците не е голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворих го, мърдах буксите, кабелите и нищо не става. Свети си. Остава да е тази платка... Има ли как да разбера дали е от нея?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...