Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

На 3.10.2020 г. at 20:38, lodestr написа:

Здравейте, и аз имам питане относно джанти. Взех същите 17ки като черните на колегата от предния пост. Тъй като имам проблеми с рампата за подземния гараж и колата вероятно ще опира с 225/55/17, което е правилния размер, мога ли да сложа 235/55/17 или 225/60/17 за да я вдигна малко? Освен това за зимата предпочитам да е една идея по-висока, така или иначе със 17ките няма да изглежда много добре... Видях по калкулаторите, че ще показва с няколко км по-малко на километража, но ако само това е разликата за мен не е проблем. 

 

Съжалявам, забравил съм да добавя, че джантите са 7.5J ET37. Ще стане ли 225/60/17 като размер? Дали ще опират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги,

 

2 кратки въпроса: 

 

Колата ми е Ауди А6 ( С7 / 4G )  от 2014 г.

 

Има ли възможност да се модифицира защитата  на телевизията, за да може да предава и в движение ?

 

Какви възможности има за ъпдейт на картите на навигацията освен в Порше ?

 

Благодаря предварително за отговорите ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи въпрос-да
Втори също да- има алтернатива на Порше. Търсачката във форума ще ориентира за колеги, които правят ъпдейти


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се дават много пари имаш REVO и APR.

За няколко пъти по-малко също имаш опции с дино и без дино и т.н.

 

Аз лично мога да препоръчам тези. Ремапват мерят на дино преди и след и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@1948 Ако иде рече А7-ца внос от Америка (понеже тогава 3.0TFSI e куплиран с 8степенен титроник) аз бих изчакал да видя какво ще изкарат JHM понеже те работят по комбо пакет което ще рече ремап на ECU + TCU което мисля почти никой не предлага към момента (но може и да греша де).

 

Ако е с-троник тогава опциите са много повече и те така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,от сд картата какви формати се четат?Записах мп3 и не го разчита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самата карта трябва да е форматирана на FAT32. Ако е по-голяма от 32 GB, от Windows не може да се форматира на FAT32 без помощта на отделно приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За маднес коментарите са негативни към отрицателни. Аз лично не съм им бил клиент но като чета какво се пише по форумите ще са ми от последните при които бих отишъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, LKBV написа:

За маднес коментарите са негативни към отрицателни. Аз лично не съм им бил клиент но като чета какво се пише по форумите ще са ми от последните при които бих отишъл.

Кои форуми? Ще е интересно да прочетем какво се пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще чете цялата драма, последната страница е достатъчна.
Аз съм от доволните след техен ремап, но не съм им карал кандидатка за Надин,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са Маднес (не само) за парите си, отношението също е добро.

Чувал съм и аз някакви оплаквания от преди години, но явно са се променили доста нещата от тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, Angelov1 said:

Мойта е ремапната в Маднес - мотор и кутия (3.0 тфси, С-троник). 18000км няма проблеми, доволен съм.

Какво показа диното накрая, сменя ли ролката и ремъка?

1 hour ago, fifipaldi said:

Екстра са Маднес (не само) за парите си, отношението също е добро.

Чувал съм и аз някакви оплаквания от преди години, но явно са се променили доста нещата от тогава.

Какви са парите при тях, аз честно казано нямам представа. Преди за тръцовете май взимаха по 500 лв, за модерните 3.0тди/3.0тфси колко взимат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2.0 TFSI беше 500 по спомен също, за 3.0 не знам, но предполагам пак толкова ако е само ремап, вече за ролка и ремап и на S tronic-a сигурно ще е повече.

За форума даже имаше някакви отстъпки уж едно време, които аз не съм ползвал и не знам дали ги има още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, soult@ker said:

Какво показа диното накрая, сменя ли ролката и ремъка?

Какви са парите при тях, аз честно казано нямам представа. Преди за тръцовете май взимаха по 500 лв, за модерните 3.0тди/3.0тфси колко взимат?

419 коня и 552нм на тяхното дино, ролка не пожелах да сменям - за ежедневна семейна кола не сметнах за необходимо . За пари не мога да коментирам, тъй като аз имах други договорки с тях. Доста такива коли са правили и индивидуалния ремап за мен е по-добрия вариант като цена-качество.

Редактирано от Angelov1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT А за флашка през АМИ-то,какъв трябва да е формата на файловете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим първите 1.8т, турбо колите на ВАГ от този век са с по-висока от декларираната мощност.

Конкретно 2.0/211 са  около и над 220кс. 

Катализаторът ограничава мощността в диапазона 260-270кс, но за сметка на това приливът на торк е впечатляващ - колата трябва да стане над 430 Нм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,моля за помощ-  излиза ми следната грешка на шофьорската седалка :

Всичко по седалката е изправно и работи,меморите също работи,мисля че предишния собственик е сменял моторчето защото когато взех колата седалката беше разглобявана и не беше наместена добре една щипка.След това не е направил адаптация.Ще се изчисти ли тази грешка с адаптация и как се прави тя евентуално?

1 Fault Found:
03333 - Motor for Backrest Angle Adjustment 
            005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100101
                    Fault Priority: 4
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 34
                    Mileage: 112377 km
                    Time Indication: 0
                    
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...