Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Карам с Авио дизел и мотора утихна със сигурност, но попаднах на електронна книжка на колата и случайно видях тази точка. С добавка ще помогне ли да оправи разпикаване

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ако е остатъчно гориво от самолетите не карай с него :) аз карам с чист лукойл и добавка редекс черна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако прекалиш с добавката може да разпикаеш дюзите, ако са тръгнали и имаш запушени отвори на разпръсквачите...затова имай едно на ум, че може да се наложи да изкочиш с 2.5к лв за нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, smz написа:

@Nikolay Tanchev 

 

Благодаря, ще проверя  уплътненията. Иначе намерих допълнително, че може и от шибидаха да е./отводнителни канали, които може да са запушени/.

 

От отводнителните тръби на шибидаха да тече багажника може ама някой друг път. Едното няма нищо общо с другото. Ако си слушал някой пишман разбирач :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, забелязвам, че от известно време ( може би месец - два най-много ), Гугъл мапс извън София , като се зумне карата и седи размазано , а примерно в София , както се казва и колите се виждат от сателита.

При вас наблюдавате ли подобно нещо? 
п.с. Колата е с Ауди мми плюс, 2016г. С последна актуализирана карта 2020-2021г.

 

 

6151C721-339E-4B1D-ABE5-E603D0983423.jpeg

4DFAEF4D-1EA0-48CC-A0DC-DE0963E46EBC.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото наблюдение имах преди време. Дори и в града (Варна) не можеше да свали мапса.

Но вчера се присетих и го пробвах и всичко беше ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, kpematop написа:

аз карам с чист лукойл и добавка редекс черна

 

Тази ли?

https://praktiker.bg/bg/Dobavki/DOBAVKA-ZA-ChETIRI-REZERVOARA-DIESEL-REDEX-SYSTEM-CLEANER/p/429589

 

Редактирано от Капитан Флинт
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем с гуугъл картите от днес,при мен обаче пише : Not enought data in memory. ....и преминава към стандартаната карта,изобщо не отваря гуугъла.Открих клипче в нета ,където  епоказано как се чисти кеш -паметта,но и това не сработва.Има ли някой идеи?

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, ама като си купувал колата си платил за навигация с Гугъл мапс. Все едно да отидеш на сервиза и да ти свалят 50 коня щото така са казали от ЕС.

П.С. Мойта май умре тотално, не иска да напълни Гугъл долу вдясно и съответно картата е без топография :(((

 

 

A1ACE364-7C76-4A50-9109-650A2A0561D3.jpeg

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.12.2020 г. at 22:09, kpematop написа:

това ако е остатъчно гориво от самолетите не карай с него :) 

Авио дизел на Еко, изглежда ми добро, имаш ли друго мнение. Мързи ме да му сипвам всеки път шишенца и затова направо готова от колонката.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авио в случая е маркетинг и име на гориво, но на мен една зима, когато имаше 7 дни под -15 ми се гелира на другата кола, а бях сложил догоре - не сипвам повече на Еко! Управителката на бензиностанцията ми каза, че тя лично слагала зимната добавка на горивото, с това съвсем ме отказа да слагам при нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi приключи с google maps за модели преди 2018, ето малко инфо от бюлетина на Audi.

 

Not all Audi models will receive the ability to use the new Satellite Imagery service provided by HERE. All Audi 
models starting with Model Year 2019 with the MIB2 or MIB2+ system support the new Satellite Imagery service 
by default from the factory. Certain MY17-18 models with MIB2 can be updated with MMI software to support the 
new service.
The following models do NOT support the new service with no service software planned:
 All models with MMI3G+ Navigation (MY12-MY19).
 MY15-16 A3 (MIB1 Navigation all software levels).
 MY16-18 A6 and A7 (MIB2 High Navigation all software levels).
 MY16-17 TT and R8 (MIB2 High Navigation with Cluster 4-5)*.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Dhgogo написа:

Е да де, ама като си купувал колата си платил за навигация с Гугъл мапс. Все едно да отидеш на сервиза и да ти свалят 50 коня щото така са казали от ЕС.

П.С. Мойта май умре тотално, не иска да напълни Гугъл долу вдясно и съответно картата е без топография :(((

 

 

A1ACE364-7C76-4A50-9109-650A2A0561D3.jpeg

На всички вече е така от вчера - не зарежда,вчера цяла нощ писах в немския форум,колегите там и те са полудели....платил си за кола с гуугъл,а изведнъж нямаш екстрата,аз лично като търсих колата това ми беше едно от изискванията .......жалко наистина за АУДИ,за пръв път така ме разочароват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, OvivO написа:

Авио в случая е маркетинг и име на гориво, но на мен една зима, когато имаше 7 дни под -15 ми се гелира на другата кола, а бях сложил догоре - не сипвам повече на Еко! Управителката на бензиностанцията ми каза, че тя лично слагала зимната добавка на горивото, с това съвсем ме отказа да слагам при нея :)

Ако има вода във филтъра, често там замръзва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше проблемът във филтъра, беше проблем в скапаното им гориво - в този конкретен случай, Еко на Горнобански от Павлото към Борис и в ляво е. Тази въпросната управителка реагира много зле.

Тя сама слагала добавката, да бе да, слага я, но май на собствената си кола сама...от тази, която трябва да сложат в резервоарите нейните подчинени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Nikola_RS написа:

жалко наистина за АУДИ,за пръв път така ме разочароват.

Welcome to the real world... както се казва. Такава е реалността и нищо не може да се направи...

Все пак за мен е непонятно защо това се случва. Каква е крайната цел? Това не беше някаква скъпа и супер екстра. Все пак това са коли наближаваши 10 г. Със или без мапс, все тая. Дори се чудя кой ползва навигацията въобще? При наличието на уейз и кар плей.

BTW моят MMI, въпреки че е с последни версии на софт и нав, е станал супер лагав.

При вас как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ММИ същи е с последна версия карти и спфтуеър , не работи да кажем толкова мазно като да си пуснеш Кар плея, но лично аз предпочитам фсбричния Гугъл мапс, защото имам навигация и между часовниците на малкия дисплей, както и на хед ъп дисплея, а това с Кар плей го забравяш ( както и безчижната връзка с колата ). 
за мен също се оказва голямо разочарование. В разговор с един дилър ми каза , че всички коли преди 2018 изпадат с Гугъл мапс, а след 2018 продължават да ползват топографски карти , но с изображения от сателитите , а не от Гугъл.

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...