Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

@Auto_Tex Най-често заминават биалетки и накрайници, но при allroad не съм запознат с окачването. В сервиз да ти разбутат кокалите с едно желязо и веднага ще си проличи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@zhelyazA6 Мога да стриймвам през блутута,но искам нещо заредено вече,като карам на къси разстояния,не ми се занимава да ръчкам телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Dan4ote  Абе не е съвсем така. Имам подобен проблем. На няколко различни места ходих да я гледат и уж всичко е ок, а тропа леко отпред като минавам през малки кръпки с около 10 км/ч. Вече си мисля да разглобя всичко и да гледам едно по едно.

Някой във Варна ако знае майстор, който му разбира да даде координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, МИТАКА1654 said:

@zhelyazA6 БОШ на 36лв,нов.

 

Някой да е запознат каква трябва да е флашката,включена в АМИ-то през кабел,че не я разпознава.Също и СД-карта с музика,също не я разпознава.

Трябва да е форматирана на FAT32 иначе няма да я прочете. За големината , мисля че до 32ГБ нямаше проблеми. Аз съм с 16ГБ СД и я разчита без проблем.

Редактирано от Nikolay Tanchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nikolay Tanchev Благодаря

 

@zhelyazA6 Дай после обратна връзка,че и моята е така,предната ми 4ф също,а нямам време да разглабям напосоки.Съмняват ме опорните тампони на амортисьорите по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да питам нещо понеже имам един лек проблем с колата при потегляне понякога рядко се случва но е факт има силно тресене на предницата. Колата е с механична скоростна кутия. Някои има ли представа от какво може да е 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега се заглеждам, че тези диоди очертани в жълто не светят. Не успях да ги запаля, изгоряли ли са или има някаква схема за включването им.

lights.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Хамза said:

Здравейте искам да питам нещо понеже имам един лек проблем с колата при потегляне понякога рядко се случва но е факт има силно тресене на предницата. Колата е с механична скоростна кутия. Някои има ли представа от какво може да е 

Вероятно маховика е тръгнал да си заминава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ! Ще гледам скоро да го поправя 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, Dan4ote said:

@Auto_Tex Най-често заминават биалетки и накрайници, но при allroad не съм запознат с окачването. В сервиз да ти разбутат кокалите с едно желязо и веднага ще си проличи.

 

12 hours ago, zhelyazA6 said:

@Dan4ote  Абе не е съвсем така. Имам подобен проблем. На няколко различни места ходих да я гледат и уж всичко е ок, а тропа леко отпред като минавам през малки кръпки с около 10 км/ч. Вече си мисля да разглобя всичко и да гледам едно по едно.

Някой във Варна ако знае майстор, който му разбира да даде координати.

И при мен имаше такова потропване, при бавна скорост и на неравности (павета, кръпки), на по сериозни бабуни и дупки нямаше шум. В сервиза ми разправяха че всичко е наред, Оказа се вътрешен накрайник, смених двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.02.2021 г. at 7:39, Dan4ote написа:

@Auto_Tex Най-често заминават биалетки и накрайници, но при allroad не съм запознат с окачването. В сервиз да ти разбутат кокалите с едно желязо и веднага ще си проличи.

 

На 2.02.2021 г. at 10:00, zhelyazA6 написа:

@Dan4ote  Абе не е съвсем така. Имам подобен проблем. На няколко различни места ходих да я гледат и уж всичко е ок, а тропа леко отпред като минавам през малки кръпки с около 10 км/ч. Вече си мисля да разглобя всичко и да гледам едно по едно.

Някой във Варна ако знае майстор, който му разбира да даде координати.

 

Преди 23 часа, ionov написа:

 

И при мен имаше такова потропване, при бавна скорост и на неравности (павета, кръпки), на по сериозни бабуни и дупки нямаше шум. В сервиза ми разправяха че всичко е наред, Оказа се вътрешен накрайник, смених двата.

 

Колеги, преди известно време  имах подобен  проблем  -  чуваше  се тропане отпред, което имах чувството, че ще изпадне предницата. Няколко месеца ходене по мъки, гледане на окачване - всичко беше абсолютно здраво, вкл. и накрайниците. Накрая един приятел ми спомена за често срещам проблем, който се забелязва при 4G моделите  - тампона, който държи стеблото на амортисьора в кербовката на въздушната възглавница (окачването  е на въздух при мен). За да се оправи се сваля възглавницата заедно със сферата отгоре, разкербова се, сменя се тампона на стеблото, след което се кербова и сглабя всичко. Тропането изчезна перманентно. Чувстовото е страхотно :) Процедурата ми струва 300 лв. и 1 ден - в София - в захарна фабрика, ул. проф. Янаки Моллов - Vabonti. Момчетата са топ - силно препоръчвам, ако имате такъв проблем.

От 2-3 седмици започна и от другата страна, та ще ходя скоро пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм с въздушно, а със спортно окачване и предните амортисьори сме ги сваляли и гледали 2 пъти със @Nikolay Tanchev

В горния тампон на амортисьора няма какво да трака. За мен явно остава варианта накрайници да се проверят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.02.2021 г. at 10:00, zhelyazA6 написа:

@Dan4ote  Абе не е съвсем така. Имам подобен проблем. На няколко различни места ходих да я гледат и уж всичко е ок, а тропа леко отпред като минавам през малки кръпки с около 10 км/ч. Вече си мисля да разглобя всичко и да гледам едно по едно.

Някой във Варна ако знае майстор, който му разбира да даде координати.

Аз мисля да Подменя Биалетите и Тампоните стабилизиращата щанга и ако ме спре се Насочвам към Амортисьор/ Възгланица и по скоро горе в Тампона който мисля няма как да се смени само той.Твойта Обаче не е на Въздух нали Така беше , а тропането което описваш е същото като при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се окаже същото едва ли ще е амортисьор, след като ти си на въздух, а аз съм със спортно окачване. Пак казвам, според мен гумения тампон горе под бомбето няма как да тропа.

Ще изчакам ти да смениш малко чаркове и да споделиш резултат.... 😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го имаше същото досадно хлопане. Смених маслените тампони и изчезна на 100%. Видимо им нямаше нищо, но си хлопаха. Сложих на феби обаче, защото в Тех-ко имаха само такива и 7 месеца по-късно десния пак се разхлопа... 🤨

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен са Сменени.Те са и единственото нещо което е сменяно по Окачването.FEBI не стават ,Оригинални или Лемфьордер същите са като оригиналните.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.02.2021 г. at 20:26, Nikolay Tanchev написа:

Вероятно маховика е тръгнал да си заминава.

Благодаря колега ! Ще гледам скоро да го поправя 

Здравейте колеги забелязах един лек теч през колоната до пасажерската седалка... Каква може да е причината??? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Хамза написа:

 

Ако е при дъжд и имаш панорамен таван провери отводнителни дупчици на люка. 

Редактирано от Zueka12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.02.2021 г. at 23:53, Zueka12 написа:

 

Ясно благодаря колега имаш ли идея как мога да отпуша????

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо дали водата изтича. Ако изтича значи проблема е малко по назад. http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php/189626-Panoramic-sunroof-leak/page2

 

Редактирано от Zueka12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Zueka12 написа:

 

 

Благодаря за информацията колега сега остана и да намеря защо не отваря тавана до вчера нищо му нямаше днеска пробвам и не мога 🙄div приставкаdiv приставка

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой запознат,спорт диф-а колко масло събира от едното и от другото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   1 потребител

×
×
  • Create New...