Jump to content

Мнения за конкретна обява за А6 4Ф


Recommended Posts

Здравейте колеги,ще бъда благодарен ако се изкажете за тази обява,

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446116205281137&slink=bansg9

 Извинявам се за заглавието на темата,но не знам как да го редактирам.

Редактирано от gramaton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое точно припадате, деца? Нещо и двамата гледате обявата по диагоналчето?

 

WAUZZZ4F66N050930

 

Ето ви Вин, пишете на батко да ви даде реалните километри на тоя КОШ, че нещо гледам умирате за него.

Колата е доста нов внос, воланът е шит, масло на кутията е АБСУРД да се сменя на 186 000 км, салонът е МАЗАЛО.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса заради екстрите, ти като си я проверявал, защо не написа направо, ами трябва да се държиш по подобен начин "деца" "диагоналчето" ?  Просто напиши, проверих колата преди месец на 500 000 хиляди е..... не си заслужава и толкова....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали трябва да ти каже колко ги чува нещата и колко в час е а всички други колко наивни дечица дет си нямат и хабер от тия коли виждали ги на дъвки турбо само...изобщо не помогна на никой с мнението си

Чичо Бай Ганьо ....това бих казал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен в порше на друго място може ли да бъдат проверени тези VIN-ове. Изобщо информацията достоверна ли е? Колата изглежда доста свежа за тези километри, и паричките и не са малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салонът е покъртителен, отдавна не бях виждал толкова мръсен и захабен салон от тоя тип. Екстрите са добре, не са нещо невиждано и нечувано (21 век сме !!) за кола от този клас. 99% километрите са тези, ама ако започват с 5 или 6 :) 

А първата обява е по-постна и от леща, ни ксенон, ни кожа, ни подгрев. Италианска каруца отвсякъде. Иначе лъсната здравата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса заради екстрите, ти като си я проверявал, защо не написа направо, ами трябва да се държиш по подобен начин "деца" "диагоналчето" ?  Просто напиши, проверих колата преди месец на 500 000 хиляди е..... не си заслужава и толкова....

 

Сори, че така ти е прозвучало, ама като видя някой гробник да го превъзнасят и направо бесните ме хващат, щото сума ти народ се връзват. :nixweiss:

Но в никакъв случай не съм искал да те/ви обидя, де. :zustimm:

А посочената кола си е пълна гробница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е тайна на какви реални километри е ?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение : 300к++, дано да не съм прав. Базовица, взета да се лашка редовно по друмищата. Също, не искам да те обиждам, но тази е гроб откъдето и да се погледне. Вътре имаш 1 тон лустро излято, дано не е включено в цената ! За да е всичко документирано и без да се оспорва - искай ВИН, провери го самият ТИ последно на колко км е влизала, ако не можеш - дай го насам. Все някой ще ти помогне с историята. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение : 300к++

 

Вин-а го има нагоре в темата, на мен салона не ми изглежда толкова захабен, вярно че е кремаво бял, немисля че е на повече от 250 000 км, нямам да я купувам ... интересно ми е колко съм близо до реалните километри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами провери вина или го дай на твой човек, по процедурата ще се разбере на колко последно е влизано в сервиз, после е проста аритметика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение : 300к++, дано да не съм прав. Базовица, взета да се лашка редовно по друмищата. Също, не искам да те обиждам, но тази е гроб откъдето и да се погледне. Вътре имаш 1 тон лустро излято, дано не е включено в цената ! За да е всичко документирано и без да се оспорва - искай ВИН, провери го самият ТИ последно на колко км е влизала, ако не можеш - дай го насам. Все някой ще ти помогне с историята. 

 

Тази, дето стана обект на коментарите, хич не е базовица, но е кочина. Виж втория линк. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11444932107587300

Всъщност не е чак такава кочина може би, тоя салон е адски труден за опазване. Но като гледам задните седалки колко са опляскани...,като виждам липсата на близки снимки на всички важни елементи, по които се личи обикновено колко е дърляна колата...На шофьорската седалка липсва снимка там, където се прокъсва кожата...а вЕрвай ми, тази кожа се къса след 300 000 км.

Пропуснах ПАК да го напиша  - масло на кутията е АБСУРД да се сменя на 186 000 км !!!

И имаш ВИН - провери го!

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих го, моя човек каза че последно е влизала в сервиз на малко над 150к преди 2 години ;). Значи е напълно възможно да е на реални километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи много се карат по принцип и такава кола за 2 години спокойно може да направи някъде около 120 000 километра, че и повече при желание :D нищо чудно, като я гледам на 186 000 километра, да е била на 286 000 и да са я върнали на 186 000, но 2 години без история са си едно гадаене, може и да са реални може и да е скъсана от каране за това време, всичко е до късмет и гледане в сервиз на хора, които си разбират от 4F-ки....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих го, моя човек каза че последно е влизала в сервиз на малко над 150к преди 2 години ;). Значи е напълно възможно да е на реални километри.

Проверява се цялата история,не последното влизане в сервиз. Аз мога да ти дам пример с кола,дето последно 2013 е била на 127 000 в официален сервиз, но като се разровихме и и взехме цялата история взе,че лъсна как 2010 е била на 280 000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, Алекс е много прав. А защо ли - някак почти винаги ВИН историята се води докъм 2 години преди настоящата и след това трябва да се стига до врачки  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверява се цялата история,не последното влизане в сервиз. Аз мога да ти дам пример с кола,дето последно 2013 е била на 127 000 в официален сервиз, но като се разровихме и и взехме цялата история взе,че лъсна как 2010 е била на 280 000.

Само да споделиш как точно ровите, щото аз виждам само една история и колкото и да ровя, ако колата е с история до 150к, а на таблото са 200к мога само да гадая....

П.с.въпроса ми е сериозен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я купих тая кола !

Собственик съм от месец и навъртяни около 10000 км.

Засега съм супер доволен , има си малки кусури , но се оправят !Има счупена задна пружина , няма никакви гуми !

Мотора е супер и засега доволен !!!

Беше ми интересно до къде ще стигнете и затова не се обаждах ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...