Jump to content

Идея за вграждане на мигач в двусекционен фар?


borki4

Recommended Posts

То,като те заслепи слънцето може и другия да не видиш.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги проблема с вграждането е решен ! Сложих фасунка за мигач в секцията за дълги,а в другата секция са ми къси и дълги. Сложих си LED крушки,от които съм много доволен. Единствено може би ще си сложа и мигачи в калника,за да се вижда и отстрани както трябва. Ето снимки как стана: (с друга броня съм че моята се боядисва в момента :Д)

FB_IMG_1486742840344.jpg

FB_IMG_1486742845405.jpg

FB_IMG_1486742849513.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е станало доста добре и с лед крушките е супер! Старите фарове какво мислиш да ги правиш колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.

Малко бавно се движат нещата при теб.

Според мен трябва да си намериш броня с мигачи или да измислиш нещо друго,защото идеята на двусекционните фарове е да светят на дълги и на къси.Иначе какъв е смисъла да сменяш твоите с една секция и да сечудиш къде да сложиш мигача.Тук дори можеш да си направиш в секцията на дългите дневни светлини отколкото мигач.

Иначе LED крушките ,които си сложил светят добре,само на дълги малко се разпилява светлината.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Броняга ви е камей,не искам да я сменям,просто в момента е за боядисване и съм с обикномени брони. Иначе вечер фаровете светят страхотно спрямо халогенни.Старите фарове за момента ще си ги хазя за всеки случай. :) Ето снимки как е вечер(къси/дълги) : 

FB_IMG_1486742125775.jpg

FB_IMG_1486742128579.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е в банкета . Практически светлината която се вижда е от левия фар,а тази от десния отива в дърветата.. Като направя снимки като съм на платното пак ще ги пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ми не знам,аз като цяло мисля да си ги вдигна леко. Настройваха ми ги на уред когато минавах преглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...