Jump to content

A5 facelift upgrade 2012-2015


Plamax

Recommended Posts

Ако разбрах правилно сменяш бронята и оставяш стария стоп, така ли? В този случай стария стоп ще остане нвътре и ръбчето от новата броня ще стърчи и обратното... Нов стоп, стара броня, стърчи леко стопа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Здравей, може ли да споделиш малко повече информация за смяната на волана и скоростния лост, бих минал по този път и аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
On 4/30/2016 at 11:50 PM, Plamax said:

Ако разбрах правилно сменяш бронята и оставяш стария стоп, така ли? В този случай стария стоп ще остане нвътре и ръбчето от новата броня ще стърчи и обратното... Нов стоп, стара броня, стърчи леко стопа

Може ли нещо за контакт-facebook,viber ,поща или телефонен номер, понеже вие сте преминали през това, което ще следва и аз да премина!!Понеже планът ми е да си купя А5 2008 и ако има шанс да сменя само фаровете и бронята с тези на S5, а за други неща по-нататък!!

Видях, че разбирате доста какво,как и къде трябва, кое колко струва и какво ще струва и твоя електричар ще ми е от полза.

Ще съм ви адски благодарна!!!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е доста стара, но да се има предвид, че S5 е само решетката, волана и скоростния лост, броните са съвсем обикновени, няма странични прагове, и окачването също е стандартното.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.08.2021 г. at 10:22, asenovb написа:

 

Ех.... хубава количка стана. Дълго време се занимавах, и дълго и се радвах, но вече други ръце галят естествената кожа на рязания S5 волан ;)

Бронята не е съвсем обикновена, S-line трябва да е и да се смени освен централната решетка, също така и малките на халогенте, че са с хромирани лайсни. 

Мисля, че бях направил доста подробно описания на целия процес, някъде нагоре в темата. Смяната на ск лост е деликатна работа, но в никакъв случай не толкова тежка. Бих помогнал със съвет на всеки, който е досатъчно “болен”, като мен да изхарчи една камара пари, време и нерви за да купи нови цици на A петичката си 😎 все пак ще ги понамачква след това, нали 😜

0888205795

Пламен

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...