Jump to content

Съвместимост на бензинов регулатор


marshon

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Колата е Ауди А4 АДР 1.8 125к.с.

Понеже бензиновият ми регулатор е за смяна и мисля първо да проверя пазара за втора ръка, се интересувам дали има съвместимост между различните модели. 
Мога ли да сложа бензинов регулатор от 1.8Т или от 1.6? Има ли разлика в тази част от моделите преди и след фейслифт?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като махна вакуум маркуча и от него сълзи  бензин. Този бензин ако не се лъжа отива право в дросел, а не съм сигурен дали това е най-доброто.
Отделно имам проблеми с играене на обороти, но едва ли е точно от бензинов регулатор, но съм решил да започна от него.


За нещо дето ново е 40-50 лв ще си вземеш втора ръка с мембрана пред скъсване?

Ами то друг отговор едва ли можех да получа от теб.. нали все пак си търговец... 
А и в интерес на истина не съм те питал дали да си взема нов или стар... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Смукалката" е след дросела, няма как да "отиде в него", директно в цилиндрите.

Еднакви са регулаторите при твойта и при 1.8Т.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и от б4 1.6 ADA,предполагам ще стане от доста други коли от VAG групата,гледаш да пише че е 4 баров и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като махна вакуум маркуча и от него сълзи  бензин. Този бензин ако не се лъжа отива право в дросел, а не съм сигурен дали това е най-доброто.

Отделно имам проблеми с играене на обороти, но едва ли е точно от бензинов регулатор, но съм решил да започна от него.

Ами то друг отговор едва ли можех да получа от теб.. нали все пак си търговец... 

А и в интерес на истина не съм те питал дали да си взема нов или стар... 

Ами ти си имаш един вече втора употреба,такива неща се взимат нови......но все пак сам си решаваш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ще използвам тази тема, за да не отварям нова. Колата ми е АДР, бензиновия регулатор трябва ли да издава звук, когато колата е запалена, защото като работи и се наведа над него се чува съскане. Пробвах го това с маркучето, но бензин не капе от там, а имам проблем със студения старт. За това се насочвам и към регулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...