Jump to content

Мнения за авточасти Vega?


Recommended Posts

Някой слагал ли е по колата си части от този производител? http://www.vegaautomotive.com/

 

Схемата същата както и при Euro07 ли е?

 

Водна помпа за 2.3 NG - 58лв! Радиатор - 124лв. Тези цени дори и да са без ДДС, пак са ниски.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Кои по-точно от продуктите си ползвал? На мен най-вече за охладителната система ми трябват части (водна помпа, радиатор), но ми е интересно да чуя мнение за инвентара им като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам акумулатор Вега,и съм доволен. 5 години кара, и дано издържи тази зима :)

Редактирано от IceHeart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.N.R радиаторите, какво не им харесвате? Аз съм купувал два радиатора досега от тях - единия вече 3 години кара, другия две и са си добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 25.01.2016 г. at 0:04, ChevyGunn написа:

Кои по-точно от продуктите си ползвал? На мен най-вече за охладителната система ми трябват части (водна помпа, радиатор), но ми е интересно да чуя мнение за инвентара им като цяло.

Малко късно отговарям но все пак да кажа. 

Амортисьорите са газови и не издържат 5000 км, след третия комплект се отказах да ги купувам.Имат проблеми с пистовите ремъци , стари ли са какво са не знам.Нацепват се много бързо, и не си струва да се рискува с тях на кола със скъп мотор. Ролките им са пакетаж на известни фирми с тях няма проблем. Акумулаторите, водни помпи, предни дискове с определени видове накладки са перфектни за цените си . Радиатор за парно съм купувал, не съм имал проблем. Но виж, имат един антифриз произведен за тях /български/ , тази зима ядох дървото  с него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси за информацията. Ето това исках да чуя!

Значи ще си заложа на изпробваното качество на истинските производители и няма да тествам несигурни части. :)

Редактирано от ChevyGunn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...