Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

Някой може ли да обясни подробно и със снимки ако е възможно като на олигофрен как става тази работа, кои маркучи се махат и кое къде се слага?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Заставаш пред двигателя и гледаш горивния филтър.Двата маркуча от дясната страна на филтъра ги откачаш и мушкаш в тях по-дълги маркучлета.Изсипи добавката в прозрачна туба за да гледаш и мушкай мушкай маркучите вътре,след това палиш колата да работи само с добавката.Ако са ти много запушени я дръж на 2000 2500 оборота,но гледай преди да свърши да я загасиш,за да не засмуче въздух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,имам проблем с мми ,тръгва за 4секунди и след това спира ,проверих кабелите и бушоните но всичко е наред ,преди да се случи това имах слаб акумулатор ,като го закача с комп. дава че няма връзка с модулите(радио cd navigation) от видин съм ако някой може да помогне ще съм много благодарен.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставаш пред двигателя и гледаш горивния филтър.Двата маркуча от дясната страна на филтъра ги откачаш и мушкаш в тях по-дълги маркучлета.Изсипи добавката в прозрачна туба за да гледаш и мушкай мушкай маркучите вътре,след това палиш колата да работи само с добавката.Ако са ти много запушени я дръж на 2000 2500 оборота,но гледай преди да свърши да я загасиш,за да не засмуче въздух.

Благодаря ти много !!!  :)

P.S. Май имаше 2 цвята на флакона, синия ли е правилния (сиреч http://www.staev.bg/product.php?id=1098 този) ? 

Редактирано от kazichene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой карал ли е до сега с Yacco и какво е мнението. Чудя се между Yacoo и Bardhal или в краен случай да налея отново Castrol, което не съм сигурен че е оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три смени с Мотул 5В30 по 10х.км. няма ядове, при тъста на същия мотор отлично се държи ! Най-много ще мина на 5в40.

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тея Мобил/Mотул, то на 10к км и Приста е ок за по-слаб мотор. Всъщност, ако имат реален произход са доста добри, ама с БГ...не точно ;)

Бих заложил на други марки Sortoil/Barthal и т.н. покриващи стандартите, дори на разните скандинавски Neste/Wolf и т.н. е по-добре - с тези ментета е доста смело на топ-марки да се скача, да не коментираме дори че цените на разните търговци за OEM VAG масла са съизмерими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Бардал с фюлерин 10W40. Мотул-а е може би дори по-добър, ама и по-скъп   ....  за масониЕ  :hilezh:

Засега няма драми и в хладното време...

Студен старт на 5 градуса:

https://youtu.be/QvUOVUTQrqY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото... и все пак Bardhal или Yacco мисля да е. А всъщност са като че ли и най-скъпите, не че това ги прави автоматично по-добри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на двете аудита съм слагам Motul X-Clean и съм нямал никакви оплаквания. Сменям на 15000км и не съм доливал досега. На мотора обаче сложих Bardahl, а може да го пробвам и за колата при следващата смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа как се сваля мрежестата част на таблото,която е точно преди стъклото и изобщо сваля ли се?Страничните предни греди които са тапицирани и те как се свалят ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой карал ли е до сега с Yacco и какво е мнението. Чудя се между Yacoo и Bardhal или в краен случай да налея отново Castrol, което не съм сигурен че е оферта.

Преките ми впечатления от Бардал-а са, че старото 1,8Т с хибрида го харчеше яко, за разлика от еквивалента му на Мотул.

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Yacoo на 2.4 бензин и досега не го е пипнало грам. След 2000км пак ще сложа същото.

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми дава да си едитна мнението, много зле е тоя форум откъм свобода на словото. Както и да е - извинявам се за двете мнения едно под друго.
http://www.aliexpress.com/item/2x-White-3SMD-LED-Car-styling-Audi-A6-S6-RS6-C5-4B-C6-4F-Avant-Limo/32478707336.html?spm=2114.01020208.3.10.Jddwej&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_4_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_4

Имам въпрос за тия крушки. Стават ли за нашите коли, набиват ли някакви грешки или всичко е ОК колеги ? Някой поръчвал ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DonTodi Махаш страничните предни кори на колонките и имаш по два болта отстрани за тая мрежестата кора и после дърпаш нагоре. Но го отложи за пролетта мой съвет :)

Аз минах 100 хиляди с Мотул 8100 X-Clean 5w30...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Как мога да си зануля сервизната инспекция след смяна на масло?

Със VCDS, модул 17, адаптация, канал 2, даваш нова стойност 0 и си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...