Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

Благодаря колега,но защо мислиш така?Дайте някакъв съвет как да ги разпознавам тези работи.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След средата на 2006та са АSB мотор 233к.с и друга кутия. Пластмасата около километража и дисплея на MMI е сребриста , а около климатроника и духалките -черна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,стрябва да науча повече тънкости за тези коли.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва :D, после няма да си вземеш кола като знаеш какво да гледаш и виждаш какво се продава. 1 година само четох и обикалях всички "читави" обяви преди да намеря. А сигурно и 20% не им разбирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да видиш q7 и 4g квито гледамиакви гробове има и за по колко пари са им ремонтите тия лачени голфове са песен ;) Взимаш я за 11-12к и за още 3-4 я оправяш и имаш кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с приятел ще гледаме 3.0 tdi и тъй като нямам възможност да прочета всички теми а искам да му съдействам доколкото мога- какво можем да видим като параметри с ваг-ком? Дюзи евентуално (предполагам на дадения канал са написани допустимите стойности), турбо тест някакъв (нещо като теста на душегуба на 004 канал или няма такова нещо тук)... Всякаква информация ще ми е от полза, за да не се набутаме с някой кошник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи нямаш хал хабер, ама ще му съдействаш на колегата :) По-добре го прати на някой, който знае за какво иде реч да не те псува после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При пълен ляв или десен ми скърца лентовия кабел на волана. Някаква адекватна за там смазка има ли или да омажа всичко с WD-40?

 

 

Също така има едно много гадно скърцане от към таблото при ускорение. Чува се само и единсвено при ускорение, даже и най-лекото, но звука е супер специфичен и ме съмнява да е някоя пластмаса. Още преди зимата започна да се чува, така че не е от студовете. Някой с подобни проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи нямаш хал хабер, ама ще му съдействаш на колегата :) По-добре го прати на някой, който знае за какво иде реч да не те псува после...

Питам го , защото ако е от София, както се и оказа , щях да му кажа да я закара при "kpematop"

И не съм чак толкова бос ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги смених акумулатора,но бях писал за по-рано за проблем с навигацията.Като загася колата и изкарам ключа и ако го върна веднага музиката си тръгва сама,обаче ако постои повече време без ключ,при следващото качване трябва аз да си я стартирам чрез копчето.Някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги нов съм във форума от скоро съм притежател на Ауди А6 3.0 239 к.с. Face Avant.

Като цяло съм много доволен от колата но ме плаши разхода на гориво, доста теми съм изчел и всеки твърди че този двигател е по-икономичен от 224 и 232к.с. но при мен гори извънградско 10/100 със скорост 140-150 и градско около 16/100 (без жалене ).

Та въпроса ми е нормално ли е и ако не какво може да бъде при положение че нищо не свети на таблото и няма грешки като се закачи на компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моето 224 tdi (и двете), и преди и след ремапа, трудно стигах 15, камоли 16, а редовно си беше 14 (без жалене). Извън е относително, 8-10 нормално. Така че според мен има нещо. Бих проверил дали генерацията не е запушена и естествено дюзите на първо четене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с БМК, не знам каква е разликата в икономичността, но разхода за който говориш се доближава до моя, даже градското си е едно към едно (за зимата). Извънградско 8-9 л. Според мен си зависи от крака. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как засичаш разхода, пълно празно или от таблото?

На мен тази седмица си ми е 18 (224кс) ама това е заради носталгията ми към задното и снега.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако градското ти е на къси разстояния, е нормално. Извън града обаче не е. При високи скорости държи ли температура? Аз тези дни сменях термостат, а при тези температури вън това може да окаже доста голямо влияние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...