Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

Преди 2 часа, DonTodi написа:

В кое меню излизат грешките за тампон на двигателя на ваг ком?

При двигателя. Изписва нещо от рода на Right/left engine solenoid valve. На мен ми даваше грешка за тампон заедно с подгревните свещи, aма се оказа само прекъснат кабел.

..

За запалката - ще го имам предвид.

Редактирано от bancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди 2 часа, Divak_Dimitrov написа:

Понеже колата ми е в сервиз в момента за обслужване и ми казаха, че ще иска 9 литра а в сервиза видях подготвени само 8, затова питам за пояснение, благодаря много за бързия отговор

А има ли как да се смени езика на цяло от италиански на английски на навигацията  

Може да,разгледай в настройките има опция.

 

Преди 1 час, bancho написа:

При двигателя. Изписва нещо от рода на Right/left engine solenoid valve. На мен ми даваше грешка за тампон заедно с подгревните свещи, aма се оказа само прекъснат кабел.

..

За запалката - ще го имам предвид.

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги. Ударете едно рамо. От къде да взема лед плафони за заден номер, че тая жълтата светлина нещо не ми харесва. В ибей гледам, че има ама нещо не ми се чака да ми ги доставят от Марс. :) От Бургас съм ако някой се сеща примерно от тук дали мога да ги набавя ще е най-добре.

Редактирано от Papi123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има всякакви цигании от ибей, и в олх има, даже мога да ти сваля моите и да ти ги подаря щото ще ида да си купя един комплект от порше за 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е ставана въпрос за 50 лева и аз ще отида тука до дилъра да видя дали има. Въпроса е тези ефтинджоци да не ми набиват грешка и да горят често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,има един сайт GOOGLE.BG там като напишеш лед плафони за еди какво си,първите неща които излизат са БГ сайтове предлагащи това,аз също съм с всичко лед и на номера и в купето и с лого протекторите и т.н. не знам защо всеки веднага гледа ebey като там не са по различни от всички китайски боклуци,само че ги чакаш с месец,виж в autopro.bg

bestauto

и още куп родни тунинг сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си купувайте такива цигании бе ужасни са. Който иска да дойде ще му подаря моите, сериозно :) Като идеш в София запад и им кажеш дай ми лед за номера ще те гледат като чукча естествено. Пробвай да идеш и да им кажеш че искаш 4H0943021 и  4H0943022 и ще е по-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кое му е ужасното?освен че свети много по добре и номера се вижда съвсем ясно,довечера ще снимам за да добие колегата представа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети като циганска коледна елха и вади очи на тия отзад, това е. Оригиналните нямат нищо общо с китайските боклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам какви китайски си слагате и как ще вади очите на задния при положение че диодната светлина е насочена и свети на долу...

DSC_2330.JPG

DSC_2328.JPG

DSC_2329.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам такова питане - от 4 години имам колата - Ауди 3,0 TDI `05 та година... Миналото лято за пръв път ми направи някакъв странен номер, след цял ден каране, когато паркирах и изключих мотора не се чу характерно "цък" и не освободи ключа... поседя така 5-6 минути, цъкна си и освободи ключа.

От тогава го е правило само веднъж до вчера, когато пак го направи....

Според майстора ми, проблема е в скоростния лост... като се понагрее /а и в трите случая до сега го беше пекло доста слънце/ нещо си не давало контакт като сложа на Р и не освобождава ключа.

Показа ми как да освободя ключа /с малкото копченце дето се натискало с химикалка... все се чудех какво е това/ ама все пак леко ме дразни тая история....

Някой може ли да даде идея какво може да е и евентуално решение на проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това лесно може да го провериш като запалиш колата (когато това се случи) и видиш какво ти показва на ФИС-а. Ако си е на Р, значи не е от лоста;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, kainy написа:

Това лесно може да го провериш като запалиш колата (когато това се случи) и видиш какво ти показва на ФИС-а. Ако си е на Р, значи не е от лоста;

На Р си е ... и след това няма никакви проблеми .... гася си, вадя си ключа и прочее.... до сега ми се е случило 3 пъти в рамките на година....

Беше записала някаква грешка в имобилайзера ама нищо след това ...а и се съмнявам да е от това /тогава имах драми с акумулатор и паднало напрежение та и доста други системи бяха записали грешки..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, N1995 написа:

 Пробвай да идеш и да им кажеш че искаш 4H0943021 и  4H0943022 и ще е по-добре :)

 

Мерси много!

 

@sokolchev, Снимай ги през нощта. Като гледам, доста силно светят през деня. Иначе светлината се отразява от номера и определено може да дразни шофьора зад теб.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Поръчал съм диоди „неутрално бяло” 4500к. Надявам се да не синеят като останалите боклуци на пазара.

Някаква идея дали на ММИ мога да изкарам менюто instrument cluster , или трябва да съм задължително с цветен фис

IMG_20160321_113727.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от вчера забелязвам проблем с мигачите,по точно като дам десен премигва понякога и левия!?!Някой сблъскавал ли се е с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам този проблем и предполагам е в лоста. Имам резервен за смяна, но още не съм намерил време да го сменя. Със сигурност е в лоста, защото понякога изцяло набива ляв мигач вместо десен и като пипна лоста се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като зимата си полирах джантите мисля да почвам лайсните по колата, и без това забравям за безконтактно. Освен тези около прозорците има ли други които са от алуминий? Предната решетка и дръжките на вратите съм сигурен, че са пластмаса, но най ме съмняват 2те малки лайсни над халогените на предната броня и тази на капака на багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, kainy написа:

Аз имам този проблем и предполагам е в лоста. Имам резервен за смяна, но още не съм намерил време да го сменя. Със сигурност е в лоста, защото понякога изцяло набива ляв мигач вместо десен и като пипна лоста се оправя.

Да,абсолютно същия е проблема.Днес давам десен мигач а мига левия.Но пък когато дам ляв няма никакъв проблем.Вече не смея да дам десен мигач до край,само го чуквам да мигне 3 пъти и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...