Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На пасажерската врата е изгоряло амбиентното осветление, набавя ли се и от къде? А възмножно ли е да се заменят с други които светят по ярко например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, pe6koo написа:

 

 

Няма резистор към диода... Едно диодче с две жички е. Резистора е в модула на вратата, откъдето и (предполагам) идва регулирането на силата на светене, тъй като може да се ръчка в MMI-а. Така че предполагам и подмяната му с някакъв друг не  трябва да излиза от някакви параметри.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги един въпрос имам.. ако си закача акумулатора към пулта в двигателния отсег дали ще мога да си отключа колата с централното?? Защото няма кой да накарам да се пъхне в багажника през предната врата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще можеш, само внимавай да не обърнеш полюсите на акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! И аз мислих че няма да има проблем ама все пак да съм сигурен питах, че с толкова електроника знам ли я :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги

обмислям вариант да обуя моята 4ф с 19ки за лятото.

В момента летните сами 245/40/18.

Молбата ми е ако има някой колега с 19ки от София дали може да разменим джантите за един уикенд за да видя как усещам колата с тях. Не да се набутам една торба  с пари и после да се окаже че не ми харесва возия или нещо друго.

Ако някой е готов да откликне, моля на лично:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎21‎.‎3‎.‎2016‎ г. at 20:13, Dan4ote написа:

 

Мерси много!

 

@sokolchev, Снимай ги през нощта. Като гледам, доста силно светят през деня. Иначе светлината се отразява от номера и определено може да дразни шофьора зад теб.

 

при тези дупки по пътищата едва ли някой ще си жертва гумите и джантите :) за мен вози една идея по твърдо което не ми е проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е Христо, поздравления.

 

Еди, аз съм на 19-ки и мога да те повозя тия дни или да покараш моята, но съм със свалено спортно окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги едно бързо въпросче. Може ли да се отделя самото стъкло на стопа на а6 4ф седан, защото ми изпаднаха LED оригинални стопове но с спукано стъкло.
Мисълта ми е - може ли да ползвам моето здраво стъкло и да го заменя с спуканото с ЛЕД ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес както си пускам аварийните мигачи и хоп след това нямат гасене, бутонът си се натиска но не се чува кликането. С много рязко и силно натискане едва успях да ги изгася. Това нещо прави ли се или цял бутон трябва да търся ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...