Jump to content

Audi MMI 2G DVD Navigation Europa 2016


Recommended Posts

Матрицата на която си записал е кофти, писал си на прекалено голяма скорост, четеца ти е запрашен. Фабричните дискове ги чете защото се записват по друга технология от колкото тия, които пишеш ти. И така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Отваря се исо файла с програмата. Питай някой приятел който знае за какво става въпрос или прочети в интернет как се пишат исо-та да не си губиш времето и дисковете само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалям го и ще го пробвам, но откакто имам Q7 си свалям картите от линковете на A6retrofit и досега всичко е работило от първия път.

 

Искам да попитам, някой има ли идея как се ъпдейтва новото поколение навигация, мисля че 3.5G се води, в A8/S8 фейслифт? Доколкото знам няма дискове, навигацията е на хард диск. Имам два слота за мемори карти, някакъв чейнджър който никога не съм ползвал, и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Местя темата тук понеже я заключиха.Интересува ме дали да разглобявам двд-то за да чистя или проблема е във версията на софта и да правя ъпдейт ? 

Редактирано от valioboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво очакваш точно да ти се отговори? Пуснати са дисковете, има видеа как се записват, има теми как се записват и десетки мнения по въпроса. Чистенето на четеца е ден до пладне, като не ти чеете записвани дискове или си купуваш фабричен от Порше и се надяваш да работи, или си купуваш нов DVD четец и почва да ти чете всичко. Няма особено много мислене в цялата работа, няма и как да дойде да ти помогне някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Привет на всички 

Искам да попитам , може би за някой от вас тъп въпрос но  не мога да се ориентирам 
Така


Имам Ауди А6 2015 внос от Америка със карта само за америка
Software Version : HN+R_US_AU_P0814
Navigation Database version
8R0060884CJ NAR 6.11.2

Въпросът ми е как да си  Изтегля или закупя/Инсталирам/Добавя/ Европейска Карта 

Благодаря предварително на отзовалите се с помощ
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...