Jump to content

Скорости, Съединител, Горна и Долна помпа


Scuzz

Recommended Posts

Здравейте колеги, автомобилът ми направи следният проблем : на баир карах на 1-ва предавка, като подадох повече газ и за се завъртяха гумите, тогава смених на 2 ра предавка (уж) като по рязко натиснах съединителят и по - трудно влезна 2ра. Преди това съединителят беше как да го кажа по твърдо се натискаше, а сега омекна такъв в смисъл такъв връща нагоре, но се натиска по - леко, и предавките почнаха да влизат по - трудно както преди, пример: със скорост от 30км в час от 3та като давам на 2ра влизаше предавката а сега не ме пуска синхронизатора и трябва скоростта да падне на 20 км и тогава ме пусна и по трудно влезна предавката. Когато е изгасен двигателят, предавките влизат, а при запален вече работещ не ми дава да ги вкарам, пробрах на 2ра захапа но със 300 зора... Преди да стане този проблем при потегляне ако не подам повече газ, колата притрисаше леко, но няма вибрации, които са характерни за износен маховик. Също не съм видял да има течове както в купето до самият педал така и под купето от хидравлична спирачна течност



Автомобилът е ауди а3 98г. 1.8 т 150 коня предно предаване. Автомобилът е закупен скоро и ме съмнява да е сменяно както съединителят така и горната и долната помпа.

Редактирано от Scuzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педалът на съединителят се връща, но стана по - мек, течностите са добре няма течове, но ме съмнява че може да е счупено нещо вътре, не сме я отваряли още но скоро и това ще стане и дано да не е нещо сериозно, но много хора ми казват или долната помпа или съединителят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...