Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Прегледай за пречупени или сгънати маркучи, омекнали, нацепени, скъсани и т.н. Просто огледай цялата система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги някой знае ли как могат да се оправят такива деформации по кожения салон от разни натискания с твърд предмет 9eb0b10a835a5054dd5eb964d3a1f65c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рефлекторите зад лупите са нагорели (хромираното/никилирано покритие е почерняло). Има колеги във форума, които предлагат рециклиране на рефлектори. Аз имах същия проблем, но нямах възможност да ги изпратя, за да ми ги направят, взех спрей - хром ефект и ги напръсках. Има голяма разлика от преди, минаха 6 месеца и не са мръднали. Ако ги рециклират, ще светят по-добре, но 2 седмици без кола... не е работа. Още един съвет - момчето, което ги рециклира ми каза, че това се получава от влагата. Това е доста често срещан проблем при тези фарове. Уплътнението на пластмасовият болт за регулиране на височината се пълни с кал, мръсотия и влиза вода. Ако ти се запотяват фаровете го почисти (сваля се едно болтче с Torx 20 и под пластмасовата капачка е това за регулирането, има една зъбчатка отгоре, ще го познаеш). 

Редактирано от sasho997
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой знае ли как могат да се оправят такива деформации по кожения салон от разни натискания с твърд предмет

 

Виж това:

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Sasho997 можеш ли да качиш снимка къде е това болтче, защото и на мен ми се потят фаровете и се опитвах да правя тази процедура но не можах да стигна до този опръстен гумения. Колата е А4 Б6 2003г заводски ксенон. Фаровете са валео. Благодаря предварително.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна да ми вие турбото..необичайно ,не да свири а все едно издиша от някъде-по нисък тон от обичайното свирене, и при отпускане на газта има едно предрънчаване като от ламарина.На работа съм,не съм я закачал, но съ върви както нормално,само в началото се зачудва за момент.Не е омаслено.От какво може да е според вас,че сериозно се притесних.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е нещо като прискърцване на метал при мен се оказа спекла геометрия.след почистване няма проблем

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

aко говориш за халогенните фарове - ДА  но тези от ксенон  по спомен са различни. При Б5 е така 100%  Ако твоите са ксенонови мога да ти покажа един халогенен да ги сравним 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро колеги,

 

Тази сутрин отивам на работа и по едно време почва странно пищене отпред като аларма от часовник, която те събужда. Биииииииип-биииииииип-биииииииииип е такова. По таблото няма светещи лампи, check-ка каза, че всичко е ок. Загасих колата и после я запалих и спря да бипка тази аларма. Някой знае ли какво може да е това ? Бипкането е същото като на C4  бомбата от Counter-Strike, който е играл знае ... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко говориш за халогенните фарове - ДА  но тези от ксенон  по спомен са различни. При Б5 е така 100%  Ако твоите са ксенонови мога да ти покажа един халогенен да ги сравним

Да колега със заводски ксенон са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как мога да разбера дали ми е махнат дпф? Също така ако не е горе долу, какво му е състоянието? Още един въпрос. Мога ли чрез ваг ком да видя точното ниво на маслото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на маслото - само през щеката...датчикът за маслото ти показва само температурата му и когато падне на минимума. Относно ДПФ-а не съм на 100% сигурен,но мисля,че трябва да разкачваш ауспуха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на запушване се гледа на канали между 73 и 75 по спомен. Показва го в проценти. Въпреки това понякога не е съвсем вярно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някаква специфика при запис на мп3 дискове за RNS-E? Аудио диск ми тръгва, а записан мп3 не може да разпознае файловете. Правя го на 2 скорост със cdburnerXP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ДПФ-а се вижда като вдигнеш капака, зад мотора от ляво, на ваг кома от 67-75 канал са стойностите. А нивото на маслото на ваг се вижда, но при мен винаги седи на 23мм :nixweiss: . Не помня канал обаче, пише ойл левъл... разцъкай ги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-98660-0-99904600-1457174503_thumb.j  Колеги дайте съвет за подмяна на светлините на багажника над задния ДК номер.... При мен видийките с който са захванати са с разрушени глави и няма как да се отвият....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...