Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги, имам въпрос за Audi a4 b6 1.8TQ BEX с пръскалки на фаровете, които не се показват, влезнахме във ваг кома и видяхме че са спрени и са на OFF, въпроса ми е как може да се пуснат и къде трябва да се влезе и какъв код да напише на мястото на стария?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не си фабр ксенон кодирай централ електрик на ксенон и ще тръгнат,а ако не тръгнат може и помпата да е заминала

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/20/2017 at 11:55 PM, gamzoff said:

Има го в Евро-07, но моето имам приятел които има познати, които се занимават с продажбата на авточасти и му казах да го поръчва. Това е само оригинална част.

А някой да знае как се казва това което съм отбелязал? 

Audi-A4-B6-480.jpg

Едната е 8Е0 854 328Е а другата 327Е. В магазина ще ти кажат, коя е лява и дясна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, vladimir7979 написа:

ако не си фабр ксенон кодирай централ електрик на ксенон и ще тръгнат,а ако не тръгнат може и помпата да е заминала

Няма как да има пръскалки и да няма фабричен ксенон.

 

Двете вървят ръка за ръка.

 

 

Освен ако не е рертофитнал нова броня, пръскалки и ново казанче с мотор за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от къде мога да си дръпна книгата за ремонт на за А4/Б6, но да има и за дизелови мотори. От сайта на братушките има , но е само за бензинови. Точно тази която е за дизелови ми казва че сайта не съществува. Изтеглих мултимедиино ръководство, но не ми върши работа. 

Желателно е да е на руски, че английския ми куца.

Редактирано от dragotrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го имам ама е на френски:hilezh:,ако те интересува нещо конкретно ,ще ти пратя инфо

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на френски пък изобщо. По принцип за сега нищо конкретно, но знам ли кога ще се наложи.....

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали Б7 с десен волан има дупка в купето отляво за рейката и поставка отляво за педалите? Сложно ли е обръщането на волан при модела ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона е перфектен.Кожата се обработва на около 10 дни.

Трябва ли да се минава със суха кърпа след мазането?:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4/Б6 1.9 TDI 2004г март AVB 101 ps PD

 Колко масло събира?  След смяната събра към 3,5-3.6 литра и маслото стига по  средата на разграфеното.  Дайте ако имате някаква таблица да ппроверя.

Благодаря!

 

 

Редактирано от dragotrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, tonko2.0T написа:

Салона е перфектен.Кожата се обработва на около 10 дни.

Трябва ли да се минава със суха кърпа след мазането?:nixweiss:

Аз съм с такъв салон от B7 и третирането на кожата е с препарат,като го оставям за няколко часа да попие и след това се качвам. Не забърсвам нищо след нанасянето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско!

И аз мажа,изчаквам да попие и готово.По автомивките гледам,че е по същата процедура.

Питах,защото ме убеждават друго.Сега последно ползвам един на "констенурката".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивея-та отдавна не е тайна, ама да мажеш с нея трябва да си почистил кожата преди това, че иначе само замазваш боклуците. Вече си има богат избор на комбинирани препарати за почистване/ подхранване/омекотяване на кожени салони на цените на бутилка водка...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, dragotrd написа:

Ауди А4/Б6 1.9 TDI 2004г март AVB 101 ps PD

 Колко масло събира?  След смяната събра към 3,5-3.6 литра и маслото стига по  средата на разграфеното.  Дайте ако имате някаква таблица да ппроверя.

Благодаря!

 

 

По каталожни данни 3.8л го дават,че трябва да се сложат.

Преди 10 часа, catpat написа:

С какво можете кожите? 

Аз използвам тези препарати

1-На Ma-Fra за почистване на кожата

2-Оригинален препарат на Ауди за пластмаси

3-Оригинален препарат на Ауди подхранващо мляко за кожа

20160327_162749.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте незнам дали трябва тук да пиша но имам проблем моля да ми помогнете от къде да намеря комфорт модул за ауди а4 2005 год номера на модула е 8e0959433bh 

Здравейте незнам дали трябва тук да пиша но имам проблем моля да ми помогнете от къде да намеря комфорт модул за ауди а4 2005 год номера на модула е 8e0959433bh 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...