Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Преди 16 часа, EvgeniLalov1 написа:

Здравейте, колеги!

 

За съжаление днес видях 3 деруги на таблото на B7-цата, в горната част над средните духалки на парното. ....

 

Здравейте отново!

ето и снимка с драскотините, които се виждат само, когато осветени под определен ъгъл. Вижда се, че на дневна светлина не се забелязват, но са дразнещи и то много.. :( все там ми е погледа.

IMG_2552.JPG

IMG_2571.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като те дразни да си бе купил нова кола от магазина с найлоните.

На 15 годишен кенеф се едно само това му е кусура че да ти вади очите и да го мислиш.

Я дай снимка на целия интериор и ще ти намеря още такива дразнещи неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е нормално да гори при 100-120 на шеста на газ с пуснат климатроник на 19 градуса. С четири човека и багаж? Извънградско BFB quattro. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте колеги. Има вероятност приятел да вкара една Б7ца от Холандия и мисля да я купя като пристигне. На снимки колата е доста запазена, но нещото което ме не ми харесва е, че е с монохромен фис. Всъщност не знам даже дали има и борд комп. Мисълта ми е да направя ъпгрейд към табло с цветен фис. Табло с какъв номер трябва да се търси за това начинание. Мотора е 1.9 тди 116кс. кода все още не го знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, lubolalev написа:

Изтрит ми е бутона за авариините,много е ползван,дали и от каде мога да си купя нов,не от морга!

От колегите във форума които продават нови части.Виж им темите в съответния подфорум.От там в най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Днес се покатерихме по баирите и на един коловоз подцених един стърчащ камък и сериозно изтропа отдолу. Спрях да погледна - явно не бях първият, имал съприкосновение с тоя камък, защото по него имаше бая неща и не разбрах кое/дали нещо е от мен. Имаше едно прясно мокро петно, което си мисля, че беше мое, но няма как да съм сигурен... Не видях нещо да тече от колата а и дестинацията ни беше на 2мин. Като паркирах, реших да сложа вестници под колата, за да мога на тръгване да разбера дали нещо е изтекло. След няколко часа престой, по вестниците се беше насъбрало чиста водичка. Предполагам е от конденз, понеже климатика яко работеше допреди да я спра. Тръгнах спокоен, към 70км минах - никакви проблеми, лампи и т.н. И все пак, за нещо трябва ли да се притеснявам и да се ослушвам?

Благодаря :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ivo totev написа:

 Здравейте колеги. Има вероятност приятел да вкара една Б7ца от Холандия и мисля да я купя като пристигне. На снимки колата е доста запазена, но нещото което ме не ми харесва е, че е с монохромен фис. Всъщност не знам даже дали има и борд комп. Мисълта ми е да направя ъпгрейд към табло с цветен фис. Табло с какъв номер трябва да се търси за това начинание. Мотора е 1.9 тди 116кс. кода все още не го знам.

Трябва да се види номера на самото табло какво е,по мотор и код не става работата.

Ако кажеш номера на таблото мога да ти кажа с какъв номер трябва да е това с цвете фис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, svoenraven написа:

Цитиране на предходно мнение!

 

 Благодаря за отговора колега. Когато автомобила пристигне и ако го купя ще видя номера и ще пиша пак.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори...

@tonko2.0T не знам как разбра, но добре се ориентира за "S-Line"-a :) Да, нисичка е доста, но нямам друга и като се наложи - баавно и внимателно през дуФките ... :)@flober9106 - нямам подходящо място да я вдигна, но при първото влизане в сервиз за нещо - ще се възползвам да я огледам :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама друго си е човек да е информиран :D Било то като е съобразителен или като помни какво е коментирал преди една година :D Иначе - Да!, Доволен съм и мисля още доста време да е така ;)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Passi написа:

Тази процедура няма да е повече от 20лв и по добре ходи да ти я сменят.

съгласен съм...ама на няколко места питах...ме гледат кат бебе лампа......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги случайно някой да е чул за дефектни аir bag сиситеми на производителя takatа?Като гледам а4 B7  попада в списъка.Въпроса е някой да е чул някаква акция за проверка при дилър?

https://www.usatoday.com/story/money/cars/2017/06/26/takata-air-bag-recall-lista/427828001/

http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/28600-eyrbegyt-ubiec-vze-16-a-jertva/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали може да каже има ли някакво кодиране за да светнат диодчетата в дръжките? Сложих кори от S-line на кола с обикновен салон, но забелязах,че тези лампички не светят.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...