Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Не излиза диска от навигацията

, цъкни на линка, напиши изречението и чети на воля.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,колеги!Как става пускането на нагревателите на задните,малки,странични стъкла на Ауди А4/Б7 авант?Не искат да тръгнат заедно с нагревателя на задното стъкло,пък някак ми се струва странно да са прецакани и на двете странични стъкла едновременно.Видимо нагревателните елементи нямат никакви дефекти.Дали пък не са на отделна верига и с отделен бушон,който да е прецакан?

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jordanik написа:

...нагревателите на задните,малки,странични стъкла на Ауди А4/Б7 авант...

 

Това не са нагреватели, а антени. Поне при Б6 - предполагам и при Б7 е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jordanik написа:

Здравейте,колеги!Как става пускането на нагревателите на задните,малки,странични стъкла на Ауди А4/Б7 авант?Не искат да тръгнат заедно с нагревателя на задното стъкло,пък някак ми се струва странно да са прецакани и на двете странични стъкла едновременно.Видимо нагревателните елементи нямат никакви дефекти.Дали пък не са на отделна верига и с отделен бушон,който да е прецакан?

Това е антена на радиото,не са нагреватели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това изобщо не се сетих.Благодаря ви много за отговорите!Отивам да търся ръководство за експлоатация на "по-нормален" език/изключвам френския и италиянския/,за да поразуча кое за какво е в тази кола.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, как да изключа функцията за автоматично заключване на вратите ? Колата е А4 В7 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С VCDS. Толкова ли пречи иначе, че ще се спира? Познат докато чака на светофар, му отвориха задната врата и откраднаха лаптоп, не свари да си монтирВа комфорт модула с тая екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да я активирам тази функция за заключване на вратите на B6. Ако някои има описание как става ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става от тук. Внимателно виж обаче точно как изглежда този екран на твоята кола, защото този е от Нета.

 

Ако функцията е деактивирана трябва да добавиш 32 към кода за да я активираш. Ако е активирана трябва да извадиш 32 от кода за да я деактивираш.

 

На всяка цена си запиши кода преди да го промениш.

 

remote-windows.png

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин стъклада да се свалят само докато е натиснато съответното копче? В момента, което и копче да натисна стъклото започва да слиза и трябва да натисна за вдигане за да спре да слиза, което леко започва да ме нерви. Някакво обучение ли трябва да се прави? Или си е така фабрично?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутоните имат две положения за сваляне/вдигане, общо четири(айде пет с нулевото), при първия клик(със задържане) имаш сваляне/вдигане, при което ако го пуснеш, спира докъдето е свалено/вдигнато. Втория клик(еднократен без задържане) си е без спиране до долу/до горе, като винаги може да се прекъсне движението с първи клик и джама спира докъдето е. Това е функция на комфорт модула, не е серийна, ако ги няма тия два клика, няма я функцията.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторче за задната чистачка с код 8L0955711B свалено от А6 С5 авант дали ще пасне на А4 В6 авант? Номера за В6-цата е 8E9955711A, 8E9955711B, 8E9955711D, 8E9955711E, но визуално ми изглеждат еднакви ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това го мислих като опция, но при мен въобще не индикира работа, явно бая е запекло. А на коя ос? Вътре ли некъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук или във ФВ форума съм гледал подробна тема със снимки.Не работи защото е пълна с ръжда,но след почистване и смазване тръгва като нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да сваля акумулатора да го заредя на зарядно и да го върна. Ако колата седи цяла нощ без акумулатор утре като го монтирам трябва ли някакво обучение на нещо или си паля и тръгвам като при Б4ката :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Известно време може да са ти разбалансирани оборотите на празен ход, но да не се притесняваш, оправя се за няколко км.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен освен това и светва индикатора на ABS-а, но си угасва след 1-2 километра. Също колата забравя дистанционните и трябва да ги обучавам на ново или да покарам известно време с тях за да се само-обучат.

 

За да си спестя тези неща + сверяване на часовника и датата съм си взел един акумулатор от СОТ и съм му сложил кабел за запалка. Когато ми се наложи да откачам акумулатора, ръгвам го в запалката и колата изобщо не разбира че е без акумулатор. Всичко си работи от СОТ-овския акумулатор през куплунга на запалката, включително и алармата.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото.. Изпадна ми RNS-E от приятел на много добра цена(сравнение с тези на пазара) с конзола от В7, конзолата съвпадата ли и трябва ли да си търся климатроник от 2дин, като моята е 1дин? За GPS антената ми е ясно, но за самата конзола ми е драмата.

Редактирано от simoV49
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,трябва ти.

Другия вариант е да изрязваш твоя панел за климатроника,както някъде беше описал един колега във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[emoji319]весели празници колеги!

Как е възможно да ми изписва на фиса съобщение за изгоряла задна лява крушка за мъгла като то няма такава и после съобщението изчезва.1.8TQ BEX [emoji848]

Благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...