Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Тук има видео за Пасат:

Още една тема за Б6:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/721962-Headliner-Removal

Пробвай и в гугъл с:

audi a4 b6 sunroof headliner remove

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, абе някой да има идея защо ми изчезна от дясно късата светлина? Ей така от нищото ми светна на таблото за изгоряла крушка. Слагах 2 други крушки и пак не свети. Ще меря дали идва ток на буксата...ама ако не идва къде да търся? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон N20 - къси светлини-дясно. Поне на моя капак на бушоните така пише.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DimitarBT написа:

Колеги, абе някой да има идея защо ми изчезна от дясно късата светлина? Ей така от нищото ми светна на таблото за изгоряла крушка. Слагах 2 други крушки и пак не свети. Ще меря дали идва ток на буксата...ама ако не идва къде да търся? 

Погледни дали идва 12в на на пина на конектора,пина който отговаря за късата светлина,ако има търсиш проблема в окабеляването вътре в фара и дали няма нагоряла клема на крушката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с идея от къде мога да си взема на Б6 пластмасовата щракалка с която се захващат чистачките към рамената.

Намерих парт номера 8E0955247

 

Че сменях предно стъкло и днес като я взех и двете ми ги бяха счупили ама се праят на ударени. 

 

За който питаше: СПС Аутоглас смяна на стъкло Пилкингтън - Монтажа е ОК почти никакви забележки, освен чистачките де. И тва че малко са ми прецакали стикерите при преместването им. Общо взето като за 230лв е идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GameON написа:

Някой с идея от къде мога да си взема на Б6 пластмасовата щракалка с която се захващат чистачките към рамената.

Намерих парт номера 8E0955247

 

Взех ги от Аутотрейд във Варна, всеки официален вносител ги има налични, струват стотинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах ги от Аутопауър за по 2лв парчето. Утре ще мина да ги взема от офиса им.

 

Поне чистачките работят и със счупените клипсове. Само не трябва да дигам рамената.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При модулите със висок клас на обурудване ,няма бушони на късите и дългите,от централ електрик 12 в отива директно на конектора и оттам на крушката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! След обслужване на колата ми 1,9 Б6 (смяна на ролки, ремъци и водна помпа) не ми работи печката. След обслужването малко след като я пуснех почваше да пуши, но след 10 секунди спираше, а сега опитах пак да я пусна и въобще не тръгва. Светват дисплеите за дата и километри на таблото и след няколко секунди всичко изгасва. Печката ми е с такова дистанционно и номер 8E0 909 507 bild-37439.jpg

При пускане на дисплея за датата в дясно започва да мига същия символ, като от дистанционното, но после изчезва и таблото угасва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

препоръчайте ми електро сервиз в София, където могат да ми оправят предна лява врата (не стига никакъв ток),

да ми изкарат два кабела (единият да захрани един гпс тракер, другия от бууст до таблото),

да ми оправят ключалката на багажника (не се отключва от дистанционното ),

да проверят задните говорители, че не свирят и да ми сменят ксенона (баласт и крушки).

Знам, че много от нещата могат да станат с малко четене и ютуб, но без гараж в тоя студ ще ми е трудно, а и искам всичко да стане наведнъж, направено от специалист.

Ходех при ел сервиза на бул. Черни връх ( под околовръстното), но е затворен от известно време.

Благодаря предварително за помощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, 12,5 литра газ на 100 Софииско градско добре ли е или е малко висок разход, говоря за BFB Quattro? Маршрута е Горубляне-Цариградско-Орлов мост-БНБ-ЦУМ- Тодор Александров - Кино Арена (това преди тунела за Люлин). Пиковите часове сутрин между 8 и 9 и вечер между 17:00 и 19:00. Зареждал съм пълно-пълно. По Цариградско повече от 70 не съм подминавал, защото и няма как в такива часове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, NITRO1 написа:

Колеги, 12,5 литра газ на 100 Софииско градско добре ли е или е малко висок разход, говоря за BFB Quattro? Маршрута е Горубляне-Цариградско-Орлов мост-БНБ-ЦУМ- Тодор Александров - Кино Арена (това преди тунела за Люлин). Пиковите часове сутрин между 8 и 9 и вечер между 17:00 и 19:00. Зареждал съм пълно-пълно. По Цариградско повече от 70 не съм подминавал, защото и няма как в такива часове.

 

Перфектно е даже, ебаси спокойния шофьор си...

На мен a4 1.8 125 коня ми дава 13/100 а алфата 2.0  - 14/100 .... И двете са на предно :lol:

 

 

Редактирано от Audi_FeN_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, защото ми се стори бая завишен, но тук в провинцията е друго. Не че съм толкова спокоен шофер, но незнаех къде по Цариградско има камери (нали по новините един път споменаха, че изглеждали като колчета) и карах бавно, пък и тапите бяха големи и не беше безопасно да се кара бързо (според мен). Прави впечатление обаче че Софиянци са супер толерантни на пътя и културата на шофиране се е проемнила много отпреди 15-на години. Само на няколко места имаше избиване на комплекси с бесни дрифтове на големи кръстовища от Е39 и Е46. Но като цяло супер впечатление ми направиха Софииските шофери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22/02/2018 at 8:14, DimitarBT написа:

Колеги, абе някой да има идея защо ми изчезна от дясно късата светлина? Ей така от нищото ми светна на таблото за изгоряла крушка. Слагах 2 други крушки и пак не свети. Ще меря дали идва ток на буксата...ама ако не идва къде да търся? 

Ако имаш напрежение на буксата,свий и крачетата с игла,спрей за букси,вкарй и изкарай няколко пъти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто застудя педала на съединителя нещо много анемично се връща някой нещо идеи:gruebel: Само първите няколко натискания е така и после се оправя.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв метод с който да проверя дали задните ми пружини и амортисьори са за смяна. На абсолютно хоризонтална повърхност мерих с рулетка отстоянието от повърхността до пода на купето в ъглите и измерването беше с равни резултати, аз си мисля, че задната част на автомобила ми е леко увиснала. Дали бутилката с газ си оказва влияние не знам? Има ли някакъв метод да се провери по-сериозно клиренса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...