Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Аз имам питане,къде мога да вуда кода на интериора,и могат ли по него да ми направят боя?

Всичко инфо за колата го има на лепенката с PR опциите/кодовете/.

Ако ти върши някаква работа все пак,после тук:

 

http://www.vaglinks.com/Docs/Misc/Audi_PR_OptionsCodes.pdf

 

http://prsearch.planetvag.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За много години колеги! 

 

Напоследък имам ядове с вратата на багажника на B6 комби. Въпреки че колата е отключена, когато тръгна да го отварям, не иска да сработи механизма (все едно е заключен). Не се чува машинката и колкото и да натискам не иска. Отивам отстрани и отварям една от вратите на колата, след което багажника сработва и се отваря без проблем, но винаги трябва да отворя една от вратите за да се "отключи" багажника. Какъв е проблема според вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колко келвина е оригиналния ксенон на б6 и ако може някой да качи снимка за да видя как стои понеже се двоумя между 4300 и 5500к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали подлежат на поправка нагревателите на задното стъкло? Споменаха ми за някакво ел. проводимо лепило.

 

Колеги колко келвина е оригиналния ксенон на б6 и ако може някой да качи снимка за да видя как стои понеже се двоумя между 4300 и 5500к

Да не би да имаш предвид 5000к? Не съм чувал за 5500к крушка, поне от тези за вграждане на оригинален фар(D1S, D2R).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами един приятел има а8 2007г. и гледах,че неговия е 5500к на мен ми харесва ксенона който свети бяло със син отенък но не знам колко келвина е за това помолих за снимки за да видя кой от двата е виждъл съм и на а6 те светят така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 5500-6000 според мен светят доста прилично и чисто като цвят, над тези стойности ми заприличва на дискотека и молко циганийка с това наситено синьо и лилаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали подлежат на поправка нагревателите на задното стъкло? Споменаха ми за някакво ел. проводимо лепило.

И мен ме интересува същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лепило Bison electro. Преди съм го виждал в Баумакс. На опаковката имаше нарисувани платки, може би става и за реотаните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,оргиналния е 4100.

Не оригиналния е 4300

Audi typically uses 4300K! I was looking at the bulbs in the part catalogue, and it was listed as 4300k.

Редактирано от Rosen9449
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лепило Bison electro. Преди съм го виждал в Баумакс. На опаковката имаше нарисувани платки, може би става и за реотаните.

Описание на продукта и приложения

Bison Electro ® е специално eлектропроводимо лепило БИЗОН, елеектроппроводим ремонт лак. Със съдържание на чисто сребро.

Служи за ремонт на електропроводими връзки и проводници, контакти, проводници и писти в електронно оборудване - усилватели, радио, телевизори, за ремонт на пистите за отопление на задно автостъкло. Не е за високо напрежение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма даден запас в товарното съпротивление. Пада малко напрежението на акумулатора нощем и вече товарът на крушките не покрива нужните милиАмпери консумация. Тоест. Ако колата иска 150 mA консумация за да не отчита изгоряла крушка, при напрежение от 12,6 волта (като на идеален акумулатор на сутринта), според закона на Ом, нужното товарно съпротивление трябва да е 84 Ома. Но при паднало напрежение на 12,0 волта, то тогава за да не дава грешка вече са нужни 80 Ома товарно съпротивление.

За това са ти драмите. На сутринта волтажът ти е много нисък и колата отчита изгоряла крушка. 

 

 

Колега, благодаря за прекрасния отговор. Радвам се когато има такива мнения.

 

Имах същите съмнения, тъй като и акумулатора преди няколко седмици се предаде. Явно ще трябва нов, благодаря ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лепило Bison electro. Преди съм го виждал в Баумакс. На опаковката имаше нарисувани платки, може би става и за реотаните.

Става,ама за малко...с такова бях лепил и в студа се е отлепила пак клемата явно,че гледам не размразява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като че ли се замислям следващите лампи да са 6000К + ;) много ми допадат новите ЛЕД Фарки и цветът им

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със 6000K ще е една цигания,това да не е някоя Вектра '98 година. :flehan:

Карайте си с лампи със заводски цвят на светлината,по-добро от това няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...