Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 6 часа, zlobil написа:

Някой случайно да е мяркал из нета схемата за вакуумните пътища на s4 b6 ? 

Vacuum Hose Routing Diagram

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://alexanderalex.snimka.bg/automobiles/audi.5134959.38705170

Някой има ли идея тази букса за какво е, не успях да намеря къде трябва да е включена. Колата е Б6 1.8ТК 2001год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да махна надписа на таблото "  2:00 h " , светва след 2 часа шофиране без спиране, явно е някакакво предупреждение за почиване. Откъде трябва да вляза през VCDS-а? Ако може без VCDS, а само от таблото да се изключи би било супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да така е и трябва да починеш 15 мин ако продължиш след още два часа изписва 4;00 h и почивката е 30 мин за съжаление и аз не получих отговор как се премахва с VCDS-a !!!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, NITRO1 said:

как да махна надписа на таблото "  2:00 h " , светва след 2 часа шофиране без спиране, явно е някакакво предупреждение за почиване. Откъде трябва да вляза през VCDS-а? Ако може без VCDS, а само от таблото да се изключи би било супер.

 

Колегата над мен ти е написал. Цъкаш копчето на ръчката за бордкомпа и се маха надписа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги изпаднаха ми джанти метални с параметри:5x112 15 6J ET45.Идеята ми е да ги карам със зимни гуми зимата.Дали ще станат на ауди а4 б6 1.9 AWX при положение,че заводско ги дават минимум 6.5J 15ките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли схема за свързване на оригиналната музика, която е на Б6 седан с баса в кората към не оригинално СD ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/5/2018 at 13:22, mng написа:

На 1,9 ТДИ AVX при даване на контакт чека трябва ли да светне?

Не

Редактирано от tisho_psg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам заминал заден парктроник (7h0 919 275d). Въпроса ми е ако го сменя дали ще работи както трябва. Не съм сигорен дали всеки парктроник е с различен номер. Ако намеря 2ра ръка или нов с тоя номер би трябвало да си работи всичко нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само този проблем, ще се оправи. Датчиците са 2 вида, 2 та крайни са еднакви, 2та средни - също. При мен, при дефектирал датчик, когато се включваше задна, пищеше постоянно, след смяната се оправи. Ако не издава никакъв звук, значи е заминало и зумерчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумера работи има си звук който е ясен на всеки, продължителен и мига бутона. Слушах ги само среден десен не цъкаше много тихо се чуваше едвам едвам. Пръсках го с контактен спрей не се оправи. Ще се купува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете си мнението, за турбо ли съм. Като запаля мотора пуши черно около 4-5 секунди, имам загуба на масло около 1,5-2 л. и като разкачих маркуча от турбото към дебитомера перката имаше луфт около милиметър на ляво - дясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес си поиграхме малко с ВАГ КОМ на моето Б6 с AVF мотор. Главната причина е, че ми светна на таблото air bag, но направих и тест на дюзите. Тестът беше направен на загрял двигател, защото не беше в мен програмата и загря на 90 градуса докато стигна. Нафтата е от Лукойл с добавка Бардал BDC. 
Тук има ли нещо притеснително и ако да какви действия да предприема?
http://prikachi.com/images.php?images/836/9381836k.jpg

За възглавницата излезе това: 
http://prikachi.com/images.php?images/839/9381839s.jpg

И това излезе при пълно сканиране:
http://prikachi.com/images.php?images/841/9381841e.jpg

Благодаря предварително на отзовалите се! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Колата е Ауди А4 Б7 2007г. ще съм благодарен, ако някой може да ми отговори на следните 2 въпроса:

- Не ми светва на лампичката на таблото за вкл. светлини (заградената от прикачената снимка), фаровете са ксенонови със сензор за светлини, някой може ли да ме насочи защо?

- Фаровете са с пръскалки, те също не работят. Къде да търся проблема? Казах ми, че Има вариант тази функция да е изключена компютърно?

maxresdefault.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...