Jump to content

KODI......


Recommended Posts

Търсих, но не намерих информация. Някой подкарвал ли е на Kodi добавката за филми Exodus с български субтитри? Правих, струвах, но субтитрите излизат на "маймуница" - иначе ги открива през адона на subsunacs/sab, но не ги визуализира правилно.

 

П.п.: Под "правих, струвах" имам предвид, че в настройките пробвах Cyrillic (ISO), Cyrillic (Windows), български субтитри по подразбиране и почти всички възможни комбинации.

Редактирано от darknessevil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте, колеги

може ли някой да даде подробна информация като за начинаещ как да настроя това КОДИ за да се гледа БГ телевизия и най-новите филми със субтитри

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-новите филми с най-добро качество и най-точните субтитри с бонус HD канали на БГ телевизия! Само сега с 2 клика и за 0 време!

 

.... ако ставаше така, ехееееееее! :) 

 

Въобще Булсат-а работи ли все още? Последно беше счупен плъгина!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 При мен като опитам да пусна някой ACE stream ми изскача прозорец с въпрос кой 3rd party медиен плеър да го отвори?! :stupid:

До скоро всичко със тези стриймове се случваше много гладко и си тръгваше вътре в коди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi, виж предната страница - работи си добре Коди с въпросния плъгин.

А новите филми със субтитри или дублаж ги има в Itunes срещу 4-10 евро :) Също и в киното..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.05.2017 г. at 14:54, demiro написа:

Аха, и аз се борих преди седмица с това...

Ето како съм си записал, като бележки:

При новите версии е необходимо да инсталираме фужъна от добавка файл, не от хранилището. И то, само тази работи - plugin.program.bscfusion.andro-master.zip

Предишната версия на добавката се деинсталира, затваря се Коди и се изтрива директорията "plugin.program.bscfusion" (пътят до нея е следният за Windows7 x64 - C:\Users\Вашият потребител\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\). Тогава, инсталираме новата добавка от файл.  За ЕПГ, ползвам:  Настройки > Отдалечен път (интернет адрес) > Връзка до XMLTV и въвеждаме http://snip.li/freeepg  На другия таб - Лога на каналите>Отдалечен път (интернет адрес)>Възка към базата с лога на каналите, пишем - http://logos.kodibg.org

 

Чекваме и най-отдолу - предпочитай XMLTV

 

Пробвай, при мен тръгна малко на магия, но в момента работи.

plugin.program.bscfusion.andro-master.zip

 

Тази добавка работи ли още?

Инсталирах я, направих настройките за ЕПГ но ми дава грещка: module import fail. 

Не съм слагал предишни версии на фюжъна, пробвах с request 2.9 и 2.14

С kodi 17.3 съм :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи когато си иска. И дава съобщението което си написал по някога. Общо взето изтриване на кеша помага за да тръгне без да се пипа нищо друго.

Разочарован съм от качеството на образа. Няма смисъл за телевизор. И с тая нестабилност ми загуби повече време отколкото съм я ползвал за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С request 2.9.1 работи от време на време. Преди малко го стартирах, зарежда всичко, дава грешка и не работи. В началото беше изключен PVR клиента. След известно ръчкане тръгна. Не можах да хвана зависимост. Нищо не съм преинсталирал. Играх си с enable/disable.

Като тръгне не дава грешка а мисли известно време и тогава зарежда. После работи неясно до кога.

Ето това беше най-работещото описание преди 2 седмици:

Цитат
krasi каза:

Хора, всичко си върви перфектно
FUSION OLD2, в програмс му спрете автоматичния ъпдейт
после
1. Отворете System -> Add-Ons -> System -> Dependencies
2. Намерете и кликнете на requests
3. Забранете Auto-update много е важно
4. Кликнете Update
5. Изберете версия 2.9.1
6. Рестарт на КОДИ
това е ако нямате 2.9.1
http://mirrors.kodi.tv/addons/jarvis/script.module.requests/

 

 

 

https://stormrage.wordpress.com/2015/10/26/bulsat-iptv-за-pc/

от тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andro-master но мисля че пробвах и двата и все тая. Последното Коди на Расбери Пи 2 - 

Release  
2017.04-1
Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го пробвах и работи но нямам AMS... заради, която беше цялото упражнение. Отивам до булсата да им дам 2лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немах си работа и флашнах бокса с някакъв по нов софт. Дотук нищо лошо ,само че вече не мога да го управлявам от дистанционното на телевизора.

Някой с некви идеи нещо,в коди съм наслагал отметки да може да се управлява от други системи ма няма ефект. Тв то е некво сони и като му дам да търси у-ва за синхронизиране не намира нищо :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...