Jump to content

Някой сменявал ли е такава крушка на запалката???


Алекс77

Recommended Posts

здравейте,колега налага ми се да сменя крушката на запалката,понеже видях че не се вади,а е запоена,някой ако я сменявал ще бъда благодарен да сподели,колата е ауди 80 б4,

post-98609-0-78917800-1452255153_thumb.j

post-98609-0-72714900-1452255156_thumb.j

post-98609-0-13387900-1452255160_thumb.j

Редактирано от Алекс77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като пишете "крушката се сменя"сложете ли обяснение как се сменя...аз лично на пръв поглед не открих начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти верно ли немоЕш смени една крушка бе?

Щом това е препядствие за теб не се захващай да монтираш той подлакътник за който питаше в другата тема

Хващай с клещите и дърпай таз крушка а ако се строши вземи остри клещи дочупия във фасунката и  ще я извадиш на парчета

...бах таз крушка...

Редактирано от nikito_ko1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б4 се вади с издърпване, на Б3 е с едни крачета отдолу като нормалните крушки за мигачите и стоповете. На моята 90-тка беше така. Опитай с натискане надолу и да я завъртиш нанякъде. Погледни подсветката на врътките на парното как е реализирана, така ти е и запалката. Ако имаш 3-те уреда и си поместил запалката до ръчната можеш всякак да го направиш, ако си ти е отпред при пепелника търси една фасунга и припойвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти верно ли немоЕш смени една крушка бе?

Щом това е препядствие за теб не се захващай да монтираш той подлакътник за който питаше в другата тема

Хващай с клещите и дърпай таз крушка а ако се строши вземи остри клещи дочупия във фасунката и  ще я извадиш на парчета

...бах таз крушка...

 

 

за твое сведение колега,подлакътника със облегалките от ауди 100 са монтирарани на мойта кола и всичко си е повече от перфекно,просто не съм от тези които опитват със сила,и после започват да мислат как  да го направят,най лесно е да се счупи,и така да е дори да се счупи мога да го направя и презапоя,питах от гледна точка на хуманен начин на правене,които иска и един чук може да си изкара неговата си крушка,аз не съм от  тези!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е крушката която извадих,запоена е пластинка на нея,не съм виждал такава крушка досега,някой да е купувал такава...?

post-98609-0-94655700-1452279382_thumb.j

post-98609-0-54921600-1452279388_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купува се с пластмасата и както каза колега по горе е 12-13 лв. Иначе можеш да вземеш една обикновена крушка без цокъл и да я приспособиш малко и с поялник да я запойш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив сменя се само крушката във Плевен струва 0.40 лв. и се запоява за пластинката заповядай ще ти е оправя ако не си от Плевен и ти се занимава давай с Еконт :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе просто някой преди тебе я е запоил да не прекъсва. А ти си изскубнал и пластинката. Вземи си крушка върни пластинката (без крушката на мястото и ) и си смени само крушката за левче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...