Jump to content

"Повредена" микро сд карта-програма за възстановяването и


Recommended Posts

Бях я взимал преди известно време от емаг, може още да е в гаранция ако я намеря, но едва ли. Проблема е, че не може да се форматира. Ако отворя mycomp забива, през cmd - то си стои на 0-а процента. Прецака ми се в една камера ксиаоми...

Мхм, още трябва да е в гаранция. Поръчката ми е от 8.9.2016 трябва да я потърся...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.08.2017 г. at 11:11, Audi_RS* написа:

Бях я взимал преди известно време от емаг, може още да е в гаранция ако я намеря, но едва ли. Проблема е, че не може да се форматира. Ако отворя mycomp забива, през cmd - то си стои на 0-а процента. Прецака ми се в една камера ксиаоми...

Мхм, още трябва да е в гаранция. Поръчката ми е от 8.9.2016 трябва да я потърся...

До колкото имам спомени емаг гаранция на хартиен носител вече не издават. Виж свържи се с тях или се огледай в профила ти, дали няма някое меню за гаранциите. :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера като влезнах да проверя кога съм я купувал, има едно "i" и си пише за хартиена гаранция в кутията на продукта или залепена от външната страна. Честно казано нямам спомен дали наистина имаше или не, но ще се разровя...

Опа... сега погледнах падащите менюта и там си я има гаранцията... :bia: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да не е грешка, за памети без движещи се механични части като на хардовете понякога дават доста големи гаранции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, прави си.. 120 си пише. Днес дойде еконта и я взе. Ще видим дали ще я признаят, искали оригинална гаранция, която аз не съм търсил така или иначе. Пише, че хартиена оригинал имало към кутията в доставката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...